Grybów/Bobowa. Wszczął awanturę w pociągu. Był poszukiwany

Grybów/Bobowa. Wszczął awanturę w pociągu. Był poszukiwany

Pociąg, Bobowa, awantura w pociągu

25-latek z Grybowa wszczął awanturę w pociągu i był agresywny. Kiedy na miejsce dotarli policjanci z Gorlic, okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności za wcześniejsze przestępstwa. Przez niego kurs pociągu był opóźniony – za co odpowie w osobnym postępowaniu.

Do zdarzenia doszło w ubiegły piątek (1 września) po godzinie 20:30. Pociąg zatrzymał się na stacji kolejowej w Bobowej. Tam mundurowi z Gorlic wylegitymowali pasażera. Mężczyzna miał 1,76 promila.,,Swym zachowaniem zakłócał pracę kolejarzy, spokój pasażerów i spowodował opóźnienie pociągu, którym podróżował, za co odpowie w odrębnym postępowaniu” – informuje podkomisarz Grzegorz Szczepanik z Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach.

25-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Kiedy wytrzeźwiał funkcjonariusze przewieźli go do zakładu karnego. Tam spędzi najbliższe 9 miesięcy.

Czytaj także: Owocobranie w Łącku. Świętowali, rzucali beretem sołtysa i ujeżdżali byka. Drużyna z Zarzecza najlepsza! [ZDJĘCIA]

Fot. ilustr. arch. DTS24.pl

Reklama