Grybów, Biała Niżna. Nie żyje 55-latek. Zginął 20 metrów przed przejściem dla pieszych

Do tragicznego zdarzenia doszło około godziny 20.15 na drodze wojewódzkiej nr 981 w Białej Niżnej (gmina Grybów). Mężczyzna w rejonie przejścia dla pieszych, w trakcie przechodzenia przez jezdnię, został potrącony przez samochód. Mimo reanimacji nie udało się przywrócić funkcji życiowych u poszkodowanego. Zmarł na miejscu. Droga prowadząca ze Stróż do Grybowa jest zablokowana. Utrudnienia mogą potrwać nawet do północy. 

– Na drodze wojewódzkiej nr 981 doszło do potrącenia 55-letniego mężczyzny przez samochód osobowy marki Renault Trafiic kierowany przez 30-latka. Do zdarzenia doszło około 20 metrów przed wyznaczonym przejściem dla pieszych. Kierujący autem był trzeźwy – poinformowała naszą redakcję asp. szt. Barbara Szczerba z Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie.

Dokładne okoliczności i przyczyny wypadku będą wyjaśniane w trakcie prowadzonego postepowania. Obecnie na miejscu trwają czynności policyjne.

Fot. Mateusz Książkiewicz/
Grybów24.pl

Poprzedni artykuł:

Nowy Sącz. 58-letni nauczyciel skrzywdził 13-letnią uczennicę? Jest zarzut dot. ,,innych czynności seksualnych”

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.