Grupa Blackbird prezentuje wizualizację nowego stadionu Sandecji (zdjęcia)

Grupa Blackbird prezentuje wizualizację nowego stadionu Sandecji (zdjęcia)

Sandecja, wizualizacja, nowy stadion

Grupa Blackbird zaprezentowała właśnie nową wizualizację budowanego stadionu Sandecji. Przypomnijmy. Sądecka firma zapowiada ukończenie prac do końca czerwca bieżącego roku. Tymczasem zespół „biało-czarnych” walczy o utrzymanie na zapleczu Ekstraklasy. To ważny element całej układanki. Rozpoczęcie nowego sezonu na nowym obiekcie będzie miało zupełnie inny wymiar, jeśli podopieczni trenera Stanislava Vargi nadal będą reprezentantami Fortuna I ligi.

Prezes zarządu firmy Blackbird w rozmowie z naszą redakcją (z dnia 16 lutego 2023) przyznał, że prace idą dobrym torem. Zadeklarował, że w planie raportu zawarto wzmocnienie ekipy pracowników o ponad trzydzieści osób, bo dodatkowa siła robocza pozwoli osiągnąć cel.

– Chcemy wywiązać się z terminu czerwcowego. My mieliśmy podpisaną umowę dwuletnią na to, aby zbudować trybunę „B” od strony Kamienicy oraz trybunę główną. W aneksie zawarto, że powstaną także trybuny za bramkowe – „C” i „D”. Chcemy wywiązać się z tego terminu – przedstawił prezes zarządu Blackbird Adam Kos.

Czytaj także: Najpopularniejszy Sportowiec Sądecczyzny wybrany! Nasze wydawnictwo z dwiema nagrodami (ZDJĘCIA)

Fot: Łukasz Pierzchała / Blackbird

Share on twitter
Share on facebook