Grupa Arche udostępnia hotele dla uchodźców

Grupa Arche udostępnia hotele dla uchodźców

Grupa Arche udostępnia swoje hotele uchodźcom z Ukrainy i prowadzi zbiórkę na ich rzecz. „Odzew jest olbrzymi” – mówi Władysław Grochowski, prezes Grupy Arche.

Materiał wideo:

Firma Arche wraz z Fundacją Leny Grochowskiej zorganizowały charytatywny bal, na którym zbierano fundusze przeznaczone na pomoc uchodźcom z Ukrainy. Do grupy Arche należy 17 hoteli w Polsce.

„Jako firma Arche, jako Fundacja Leny Grochowskiej jesteśmy przygotowani logistycznie, żeby przyjąć 5 tysięcy Ukraińców. Nasza firma przeznaczyła 5 milionów zł na tę pomoc” – deklaruje Władysław Grochowski, prezes Grupy Arche.

Pod względem logistycznym całość wspiera, założona przez właścicieli Grupy, Fundacja Leny Grochowskiej.

„Pierwsze i najważniejsze jest przyjęcie uchodźców do hoteli Arche w całej Polsce. Dzisiaj rozpoczęliśmy zbiórkę materacy, łóżek, aby móc efektywnie wykorzystać miejsce, także części wspólne, sale konferencyjne i tego typu przestrzenie” – mówi Aneta Żochowska, dyrektor Fundacji Leny Grochowskiej.

Zbiórki przebiegają bardzo sprawnie.

„Jest olbrzymi odzew od ludzi, oferują nam mieszkania. Producent zaoferował tysiąc materacy, także wszystkiego szybko przybywa. U nas, w Łochowie, powstał sztab główny, przy każdym obiekcie jest sztab lokalny. Współpracujemy z samorządami, władzami. Wszyscy jesteśmy razem. Jestem dumny z Polaków, że nas więcej łączy, niż dzieli” – podsumowuje prezes Grochowski.

Źródło informacji: PAP MediaRoom

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about Ewa Novel

Finał Szansy na sukces tuż, tuż. Co jeszcze przed Ewą na parę godzin przed jej wystąpieniem ?

Play Video about Ewa Novel w Szansie na sukces

Ostatnie przygotowania Ewy do finału Szansy na sukces. Zobacz co tam się działo…  Dostępne tylko u nas 😉 

Play Video about Jubiler Sezam Nowy Sącz

Jubiler Sezam – majówka rabatów

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.