Gratka dla kibiców! Sandecja dziś prezentuje zespół!

Runda wiosenna Lotto ekstraklasy zbliża się wielkimi krokami! Piłkarze Sandecji Nowy Sącz swój pierwszy ligowy mecz zagrają już w najbliższą sobotę o godz. 15.30. Ich rywalem w Szczecinie będzie tamtejsza Pogoń.

Klub z Kilińskiego zgodnie z tradycją organizuje prezentację pierwszej drużyny.

Początek o godzinie 18, w Galerii Trzy Korony (ul. Lwowska 80), a konkretnie na „poziomie 0” tuż obok Browaru Trzy Korony.  W programie przewidziano kilka atrakcji, m.in. wykonanie klubowego hymnu przez jego oryginalnych twórców, czyli duet Matys SLK x Buki, czy też występ jednej z grup cheerleaderek prezentujących się podczas spotkań w Niecieczy – informuje oficjalna strona klubu z miasta nad Dunajcem Sandecja.pl.

O oprawę muzyczną imprezy zadba Starsky – live show. Wszystkich Kibiców i sympatyków Klubu serdecznie zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu! – brzmi dalsza część komunikatu.

Kibice będą mogli zobaczyć m.in. nowo pozyskanych zawodników Sandecji: Jakuba Grića, Alexandru Bengę czy Jakuba Bartosza. Z kibicami spotka się ponadto nowy szkoleniowiec zespołu (pracuje z piłkarzami „biało-czarnych” od stycznia br.) Kazimierz Moskal.

Fot. Sandecja.pl

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.