Grajdół Festiwal. Nie tylko dobra muzyka!

Grajdół Festiwal. Nie tylko dobra muzyka!

Trwa pierwszy w historii Grajdół Festiwal. Do niedzieli 19 września  w Chatce Magóry, zlokalizowanej przysłowiowy rzut beretem od granicy państwa, na wysokości 831 m n.p.m., w samym sercu Beskidu Sądeckiego (granice Piwnicznej-Zdroju) dzieją się cuda!

Grajdół to nie tylko dobra muzyka. Organizatorzy zapraszają też na warsztaty i spotkania literackie.

W sobotę jako pierwszy wystąpi zespół Fraktale, który zaprezentuje muzykę eksperymentalną łączącą elementy jazzu, psychodelii, ambientu i muzyki świata. Następnie na scenie pojawią się Moonstone, The Pau, Kirszenbau. Scenę główną zamknie występ Makiwara.

DJ BBC otworzy linię występów na scenie elektronicznej. Następni w kolejce są Essex, Evoshima, Jezus, Wernyhora, Majmoon, MENTØL. Szymon „Maupa” Sierpinski, znany jako PsyManKey swoim występem zakończy dzień.

W drugi dzień festiwalu będzie można wziąć udział w prelekcjach „Autostopem na Zanzibar” , „Gruzja nieoczywista – śladami mniejszości etnicznych”, „Migracje w XXI wieku”.  Fani literatury będą mieli szansę spotkać się z Ziemowitem Szczerkiem. Będzie też coś dla ciała – zdrowa dawka jogi.

W niedzielnym programie intrygująco prezentują się punkty: taniec intuicyjny, entuzjastyczne tańczenie belgijki, mikrohistorie, ozdabianie koszulek metodą sitodruku, jam session, karaoke, owiane tajemnicą Q&A oraz wycieczka na wschód słońca na Eliaszówkę.

 „A może wydarzy się jeszcze coś niespodziewanego?” – kuszą gospodarze.

Informację jak dojechać, gdzie kupić bilety znajdziecie tutaj.

 

źródła: własne, Facebook Grajdół Festiwal

zdjęcie: Grajdół Festiwal

 

Reklama