Gorlice: kłócili się o majątek. Groził szwagierce siekierą

Gorlice: kłócili się o majątek. Groził szwagierce siekierą

Do zdarzenia doszło w gminie Uście Gorlickie. 57- latek, awanturując się z rodziną, chwycił za siekierę i groził bliskim śmiercią. Na szczęście funkcjonariusze dotarli na czas i nie doszło do tragedii. 

– 16 marca br. policjanci zostali wezwani na interwencję do jednego z domów w gminie Uście Gorlickie. W jednym z budynków doszło do kłótni dotyczącej spraw majątkowych. Kiedy policjanci przybyli na miejsce, mężczyzna wziął do ręki siekierę i ruszył w stronę szwagierki, z którą był w konflikcie. Funkcjonariusze obezwładnili agresora i odebrali mu niebezpieczne narzędzie, po czym zatrzymali go w policyjnym areszcie – informuje Grzegorz Szczepanek z KPP w Gorlicach.

Mężczyzna odpowie za groźby kierowane w stronę domowników. Prokurator zastosował wobec niego dozór policyjny, zakaz zbliżania i kontaktowania się ze szwagierką. Grozi mu do dwóch lat pozbawienia wolności.

Fot. pixabay

 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about WOPR Bartkowa - Posadowa

Promesy dla jednostek WOPR z Małopolski. Jak przysłużą się ratującym nam życie?

Play Video about Enklawa Starosądecka

Enklawa Starosądecka – wygodne i nowoczesne mieszkania w Starym Sączu

AFTERMOVIE z SUMMER SĄCZ FESTIVAL w WSB-NLU! //SMOLASTY | OTSOCHODZI | MARGARET | BARANOVSKI

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.