Gorlice: kłócili się o majątek. Groził szwagierce siekierą

Do zdarzenia doszło w gminie Uście Gorlickie. 57- latek, awanturując się z rodziną, chwycił za siekierę i groził bliskim śmiercią. Na szczęście funkcjonariusze dotarli na czas i nie doszło do tragedii. 

wsb3

- 16 marca br. policjanci zostali wezwani na interwencję do jednego z domów w gminie Uście Gorlickie. W jednym z budynków doszło do kłótni dotyczącej spraw majątkowych. Kiedy policjanci przybyli na miejsce, mężczyzna wziął do ręki siekierę i ruszył w stronę szwagierki, z którą był w konflikcie. Funkcjonariusze obezwładnili agresora i odebrali mu niebezpieczne narzędzie, po czym zatrzymali go w policyjnym areszcie - informuje Grzegorz Szczepanek z KPP w Gorlicach.

Mężczyzna odpowie za groźby kierowane w stronę domowników. Prokurator zastosował wobec niego dozór policyjny, zakaz zbliżania i kontaktowania się ze szwagierką. Grozi mu do dwóch lat pozbawienia wolności.

Fot. pixabay

 

GLINIK

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.