Gorlice. Czworonogi mają swój plac zabaw i wybieg

Gorlice. Czworonogi mają swój plac zabaw i wybieg

plac zabaw i wybieg dla psów w Gorlicach, wybieg dla psów Gorlice

Gorlickie czworonogi doczekały się swojego pierwszego placu zabaw. Powstał on tuż przy ścieżce pieszo-rowerowej nieopodal parku miejskiego. Psy mają tam wszystko, czego zapragną i do zabawy i do treningu.

Inwestycja powstała w ramach budżetu obywatelskiego Gorlic. Pomysłodawcami jest grupa młodych gorliczan z Moniką Włosek na czele. Ich pomysł pn. „No pięknie! – zagospodarowanie terenów rekreacyjnych przy Parku Miejskim” objął także oświetlenie kładki prowadzącej do parku oraz stacje naprawcze dla rowerów. Teraz do użytku oddano ostatni punkt zwycięskiego projektu – plac zabaw wraz z wybiegiem dla czworonogów.

Teren ogrodzony jest siatką i posiada dwa zamykane wejścia, zatem czworonogi mogą biegać po placu bez smyczy i w pełni cieszyć się wolnością. Na placu zabaw na pieski czekają: mostek, pochylnie, równoważnia treningowa, obręcze do ćwiczenia skoków, stopnie i tuba. Są też kosze, w których będą gromadzone odchody po zwierzętach. Dla właścicieli pupili zamontowali ławki, by mogli odpocząć, kiedy ich pupile będą szaleć po placu zabaw.

– Nowy wybieg i plac zabaw to przestrzeń wspólna – bardzo prosimy o należyte dbanie o nią – przestrzeganie zasad panujących na wybiegu oraz zachowanie czystości i sprzątanie po swoich pupilach – czytamy w komunikacie na oficjalnej stronie miasta.

O podświetlonej prowadząca do parku pisaliśmy —>TUTAJ.

 

Fot. Gorlice.pl

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about WOPR Bartkowa - Posadowa

Promesy dla jednostek WOPR z Małopolski. Jak przysłużą się ratującym nam życie?

Play Video about Enklawa Starosądecka

Enklawa Starosądecka – wygodne i nowoczesne mieszkania w Starym Sączu

AFTERMOVIE z SUMMER SĄCZ FESTIVAL w WSB-NLU! //SMOLASTY | OTSOCHODZI | MARGARET | BARANOVSKI

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.