Gołkowice Dolne. Zderzyły się cztery samochody

Gołkowice Dolne. Zderzyły się cztery samochody

Do zdarzenia doszło w miejscowości Gołkowice Dolne. Wczoraj wieczorem 21 grudnia br., cztery samochody osobowe zderzyły się ze sobą. Droga była całkowicie zablokowana w obu kierunkach. Straż została zadysponowana na miejsce o godzinie 20:26.

Po przybyciu na miejsce zastępów okazało się, iż trzy pojazdy marki Ford Focus, Volkswagen Golf oraz VW Sharan pozostawały na jezdni po zdarzeniu, czwarty Peugeot wylądował w przydrożnym rowie. Spośród ośmiu osób, znajdujących się wewnątrz pojazdów podczas kraksy – trzy zostały poszkodowane. Osobę, która utknęła w samochodzie – strażacy ewakuowali na desce. Po przybyciu na miejsce zdarzenia trzech karetek pogotowia ratunkowego – funkcjonariusze przekazali osoby poszkodowane dla wstępnych badań.

Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i udzielenia pierwszej pomocy osobom rannym. W dalszej kolejności zadbali o odpowiednie oświetlenie miejsca wypadku, odpięli klem akumulatorów w pojazdach oraz usunęli samochody na pobocze. Ponadto straż dokonała sorpcji rozlanych płynów i usunęła elementy karoserii z jezdni.

W działaniach, które trwały ponad cztery i pół godziny, brali udział strażacy z JRG nr 2 w Nowym Sączu, OSP Gołkowice Górne oraz OSP Stary Sącz.

fot. KM PSP Nowy Sącz

Czytaj również: Krużlowa Wyżna. Palił się domek letniskowy

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about Ewa Novel

Finał Szansy na sukces tuż, tuż. Co jeszcze przed Ewą na parę godzin przed jej wystąpieniem ?

Play Video about Ewa Novel w Szansie na sukces

Ostatnie przygotowania Ewy do finału Szansy na sukces. Zobacz co tam się działo…  Dostępne tylko u nas 😉 

Play Video about Jubiler Sezam Nowy Sącz

Jubiler Sezam – majówka rabatów

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.