Krużlowa Wyżna. Palił się domek letniskowy

Krużlowa Wyżna. Palił się domek letniskowy

Paliła się zewnętrzna część konstrukcji drewnianego domku letniskowego. Budynek znajdował się w zalesionym terenie, około 30 metrów od innych zabudowań. Do zdarzenia doszło wczoraj (21 grudnia) w Krużlowej Wyżej (gmina Grybów).

O godzinie 9:18 na miejsce zadysponowane zostały zastępy z JRG nr 1 w Nowym Sączu, OSP Krużlowa Wyżna, OSP Krużlowa Niżna oraz OSP Stara Wieś.

Na miejscu obecne były osoby odpowiedzialne za obiekt, które podjęły próbę ugaszenia powstałego pożaru – relacjonują funkcjonariusze PSP w Nowym Sączu.

Strażacy zostali poinformowani, że w domki wyłączono instalację elektryczną. Zabezpieczyli więc teren i wycięli piłą mechaniczną nadpalone elementy budynku. Następnie rozbierali i przelewali wodą niektóre drewniane fragmenty domku. Dokonali też częściowej rozbiórki kominka. Na koniec sprawdzili budynek za pomocą kamery termowizyjnej, a powietrze w jego wnętrzu przy użyciu miernika wielogazowego.

Po zakończeniu działań jeden z zastępów OSP miał problem z pokonaniem oblodzonego podjazdu. Na miejsce zadysponowano służby odpowiedzialne za zimowe utrzymanie dróg i odcinek został posypany.

fot. PSP w Nowym Sączu

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about Ewa Novel

Finał Szansy na sukces tuż, tuż. Co jeszcze przed Ewą na parę godzin przed jej wystąpieniem ?

Play Video about Ewa Novel w Szansie na sukces

Ostatnie przygotowania Ewy do finału Szansy na sukces. Zobacz co tam się działo…  Dostępne tylko u nas 😉 

Play Video about Jubiler Sezam Nowy Sącz

Jubiler Sezam – majówka rabatów

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.