Gmina Korzenna. Ukradł noże wiejskim gospodyniom

Włamał się do budynku należącego do gminy, będącego siedzibą Koła Gospodyń Wiejskich i ukradł komplet noży. Mieszkaniec gminy Korzenna może teraz spędzić w więzieniu nawet 10 lat.

Do kradzieży doszło między 23 a 24 listopada. Sprawca wyłamał troje drzwi i z jednego z pomieszczeń zabrał komplet noży w pokrowcu. Zgłoszenie w tej sprawie zostało złożone w Komisariacie Policji w Grybowie 25 listopada. Na miejsce przestępstwa udali się policjanci wraz z technikiem kryminalistyki i między innymi zabezpieczyli pozostawione tam ślady.

– Już następnego dnia, dzięki dobremu rozpoznaniu swojego rejonu służbowego, na trop złodzieja wpadł dzielnicowy Posterunku Policji w Korzennej. Sprawca został zatrzymany, a skradzione noże odzyskane – informuje Aneta Izworska z KMP w Nowym Sączu.

Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie 35-latkowi zarzutów kradzieży z włamaniem i uszkodzenia mienia. Mężczyzna może za to spędzić za kratkami od roku do 10 lat.

fot. KMP w Nowym Sączu

Czytaj też: Wypadek w szkole w Siołkowej. 9-latek transportowany przez śmigłowiec

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.