Glinik Gorlice lepszy od Tarnovii [Zobacz zdjęcia]

Piłkarze gorlickiego Glinika w ramach 22. kolejki rozgrywek czwartej ligi grupy małopolskiej wschodniej podejmowali na własnym terenie ekipę Tarnovii.

Gorliczanie po emocjonującym spotkaniu ostatecznie wygrali z rywalem z Tarnowa 2:1. Tylko w pierwszej połowie snajper gospodarzy Konrad Grela dwukrotnie mógł wpakować piłkę do siatki znajdując się w dogodnych sytuacjach, ale nieco brakowało mu precyzji. Wyręczył go w 9 minucie Marcin Szary, dobijając strzał jednego z kolegów po zamieszaniu w polu karnym.

Czytaj również: PRZYJDŹ NA MECZ SANDECJI I WYGRAJ! WYCIECZKA DO WIEDNIA, TERMY BANIA, LWÓW!

W drugiej części spotkania prowadzenie ekipy trenera Daniela Dawca podwyższył Guilherme Da Silva. W doliczonym czasie gry Mateusz Baruch zdobył dla gości honorowego gola głową po centrze Mateusza Sutkowskiego.

Bramki strzelajmy, wszystkie mecze wygrywajmy – śpiewali kibice miejscowych, którzy mogli być zadowoleni po końcowym gwizdku.

Wyjściowe składy obydwu drużyn.

Glinik: Różalski – Gomulak, Dyląg, Szary, Drąg – Skrzypniak, Da Silva, Krzysztoń – Casalles, Grela, Gogola.

Tarnovia: Leśniak – Nowak, Nowak, Marut, Baruch – Klich, Kuboń, Prokop, Mącior, Tokarczyk – Kuczek.