Przyjdź na mecz Sandecji i wygraj! Wycieczka do Wiednia, Termy Bania, Lwów!

Zapowiada się niedziela z nagrodami przy Kilińskiego! W trakcie spotkania 31. kolejki rozgrywek Fortuna 1 Ligi pomiędzy Sandecją Nowy Sącz a Puszczą Niepołomice kibice będą mogli wygrać cenne nagrody.

wsb3

Pierwsze 2000 osób, które w niedzielne popołudnie zawita na stadion im. O. Władysława Augustynka otrzyma kupon z numerem. W czasie przerwy między połowami zostanie wylosowanych trzynaście z nich. Szczęśliwi posiadacze wyłonionych losów otrzymają nagrody. Jakie? Do wygrania są:

1. Dwuosobowy voucher na wycieczkę „Andrzejki we Lwowie”,

2. Dwuosobowy voucher na wycieczkę „Sylwester w Truskawcu”,

3. Dwuosobowy voucher na wycieczkę do Wiednia,

4. Dziesięć jednoosobowych 3,5godzinnych voucherów OPEN (Strefa relaksu, Strefa zabawy, Saunarium) na Termy Bania.

WAŻNE: vouchery na wycieczki będą do odebrania tylko i wyłącznie na murawie podczas przerwy pojedynku z „Żubrami”. Natomiast odbiór wejściówek odbywać się będzie w klubowym sekretariacie (od poniedziałku do piątku, od 8:00 do 18:00) Wszystkie pozostałe kwestie dotyczące konkursu są wyjaśnione w niniejszym regulaminie LINK.

Czytaj również: SĄDECZANIN RAFAŁ DUDEK LEPSZY OD „JURASA”: TO BARDZO CIĘŻKI CHLEB!

Serdecznie zapraszam wszystkich na mecz. Po dwóch ostatnich niepowodzeniach „Biało-czarni” potrzebują Waszego wsparcia. Będzie to też przedostatnie spotkanie sezonu przy K47. Postanowiliśmy, więc przygotować dla Was coś specjalnego. Stąd też konkurs o którym mowa. Oprócz tego w przerwie meczu nasi piłkarze wyrzucą w trybuny kilkanaście piłek z autografami całego zespołu. Jeszcze raz zachęcam do przyjścia na stadion; ufam, iż nie będziecie zawiedzeni – mówi prezes MKS Sandecja Tomasz Michałowski.

Sandecja serdecznie dziękuje sponsorom: firmie Terma Bania oraz Biurze Podróży Hit Sport Travel Nowy Sącz za przekazanie nagród dla fanów.

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Źródło/fot. sandecja.pl / Jakub Kruczek

FORDELEKT
ZESZYTYBOBO
Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

[mailpoet_form id="1"]