Foodtrucki i bokserski ring przed Ratuszem. Nowosądecki rynek tętni życiem

Od piątku na nowosądeckim rynku można zobaczyć tłumy, a dookoła unoszą się smakowite zapachy. Wszystko dlatego, że w ten weekend przed ratuszem królują Foodtrucki. Wśród dań serwowanych przez kilkanaście restauracji na kółkach każdy znajdzie coś dla siebie.

wsb3

Są tu klasyczne burgery, zapiekanki, hot-dogi i frytki belgijskie, ale także kuchnia azjatycka, meksykańska, chorwacka, czy węgierskie langosze. Jeśli natomiast macie ochotę na coś słodkiego, możecie skosztować hiszpańskich churrosów, lodów tajskich, czy owoców w czekoladzie.

Zlot Foodtrucków organizowany przez Gorilla Events cieszy się dużym zainteresowaniem. Sądeczanie przybywają całymi rodzinami, z przyjaciółmi, ale i w pojedynkę. Wydarzeniu towarzyszy także strefa dla dzieci, w której można znaleźć między innymi ogromne dmuchańce.

Foodtrucki będą zaspokajać podniebienia sądeczan jeszcze dziś do godziny 20:00. Użytkownicy Facebooka mogą na bieżąco śledzić stronę wydarzenia TUTAJ.

W sobotę na wszystkich obecnych na rynku w Nowym Sączu czekała dodatkowa atrakcja. Na ringu ustawionym przed ratuszem od godziny 12:00 rozgrywały się walki w ramach Międzynarodowego Grand Prix Małopolski w Boksie – Tokio 2020.

Poniżej film oraz galeria zdjęć.

Dziś na rynku w Nowym Sączu sporo się dzieje.

Opublikowany przez Dobry Tygodnik Sądecki Sobota, 15 czerwca 2019

KOSECKI
ZESZYTYBOBO
Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

[mailpoet_form id="1"]