Ciężarówki - potwory i płonące ściany czyli.... kaskaderzy w Nowym Sączu!

Ciężarówki „potwory” , drifting, jazda na dwóch kołach czy przejazd przez płonące ściany. Wielbicieli mocnych wrażeń czeka dziś uczta – na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji będzie można podziwiać wyczyny międzynarodowej grupy kaskaderskiej Flott Cascaders Team. Start o godz. 19:00.

wsb3

Kaskaderzy wystąpią w Polsce po raz pierwszy, a na swój debiut w naszym kraju wybrali właśnie Nowy Sącz. Założyciel grupy Alfred Śmid to ekspert w dziedzinie kina akcji oraz filmowych efektów specjalnych – pracujący przy takich produkcjach jak: Taxi, Bonda, Casino Royale i Quantum of Solace.

Na ponad 100 minut MOSiR  przejdzie we władanie ognia, super maszyn i współczesnych gladiatorów. Spośród wielu atrakcji na szczególną uwagę zasługują jazda samochodami na dwóch kołach, manewry zsynchronizowane, drifting i przejazdy przez płonące ściany. Ciekawym widowiskiem będzie również jazda z płonącym człowiekiem, amerykańskie monster trucks oraz strzał do pędzącego samochodu z bazooki. Autorzy widowiska przewidzieli też jazdę na ruchomych rampach oraz Freestyle MotoCross.

Bilety w cenie 30 złotych dla dorosłych i 20 zł dla dzieci do 12. roku życia można nabyć od godziny 18:00 w kasie MOSiR. Dzieci poniżej 3 lat mogą wejść bezpłatnie.

fot. organizatorzy

MAGIK MAŁA

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.