Firma Koral z tytułem „Super Marka 2017”

Firma Koral z tytułem „Super Marka 2017”

Marki „Koral” i „Bracia Koral – Lody Jak Dawniej” zdobyły tytuł „Super Marka 2017 – Jakość, Zaufanie, Renoma” w kategorii Artykuły spożywcze – Lody.

To już drugie z rzędu odznaczenie dla PPL Koral. Wyróżnienie jest przyznawane najbardziej rozwojowym i rozpoznawalnym markom obecnym na polskim rynku.

– Kolejna nagroda jest dla nas cennym wyróżnieniem motywującym do dalszej pracy nad ciągłym udoskonalaniem lodów łączących pokolenia – mówi Mariusz Jurek, Dyrektor Generalny PPL Koral. – Niebawem planujemy wprowadzenie na rynek wielu nowych smaków i rodzajów lodów w portfolio obu naszych marek. Mamy nadzieję, że będą one potwierdzeniem wysokiej jakości i doskonałości naszych produktów – dodaje.
Tytuł „Super Marka 2017 – Jakość, Zaufanie, Renoma” jest przyznawany przez Redakcję Biznes Trendy w dzienniku Rzeczpospolita i
Redakcję Forum Biznesu w Dzienniku Gazeta Prawna.

***

10 listopada 2016 r. braciom Józefowi i Marianowi Koralom Rada Miasta Nowego Sącza przyznała tytuł Honorowych Obywateli Miasta Nowego Sącza.

– Nie było nam łatwo ale mając na uwadze obowiązki wobec naszych rodzin, wiara w Opatrzność, przyniosła oczekiwane owoce. Przez wszystkie lata naszej działalności widzieliśmy wokół nas ludzi potrzebujących. Nigdy nie przeszliśmy obok tych potrzeb obojętnie. Tę cechę wynieśliśmy z domu. Wraz z rozwojem firmy, możliwości pomocy rosły. dzisiaj odbieramy zaszczytny tytuł Honorowego Obywatela Miasta Nowego Sącza. Nigdy nie przypuszczaliśmy, że dostąpimy takiego zaszczytu. Pomagając innym kierowaliśmy się egoizmem w czystej postaci. Pomaganie sprawia nam niesamowitą satysfakcję i radość. Serdecznie dziękujemy, że nasze działanie zostało przez Państwa zauważone i docenione.

Wierzymy głęboko, że nasza idea znajdzie naśladowców. Już dziś widać, ile się dzieje w tym zakresie, bo wszelkie zbiórki na ratowanie życia cieszą się dużym odzewem w społeczeństwie. Rodziny potrzebujących zwracają się ku ich potrzebom. Zarobione pieniądze są po to, aby się nimi podzielić. (…) trzeba mieć satysfakcję z dobrze spełnionego obowiązku. Nie dożylibyśmy tego, co osiągnęliśmy w życiu, gdyby nie nasze rodziny. Gorąco im za to dziękujemy: za ciepło rodzinnego domu, za miłość naszych żon i dzieci, bo to Wy motywowaliście nas do działania. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim, którzy nas docenili i wyróżnili. Swoja obecnością solidaryzujecie się z nami. W miarę możliwości będziemy uczestniczyć i partycypować w różnego rodzaju akcjach w naszym mieście – mieście, w którym żyjemy, pracujemy i które tak pokochaliśmy! – mówił wtedy Józef Koral.