Fight House Nowy Sącz on tour. Trzy turnieje w trzech miejscowościach Polski [FOTO]

Fight House Nowy Sącz on tour. Trzy turnieje w trzech miejscowościach Polski [FOTO]

fight house Nowy Sącz

W trzech miejscowościach Polski walczyli w miniony weekend zawodnicy klubu Fight House Nowy Sącz. – Ciesze się, że możemy rozwijać młodzież i rozpowszechniać ten sport. Dzięki tej pracy coraz więcej młodych osób dołącza do nas i chce przeżywać tę sportową przygodę – mówi Rafał Dudek dla DTS24.

W Akademickich Mistrzostwach Polski wystąpili: Oskar Cionek i Nikodem Święs. Obydwaj panowie przedostali się do strefy medalowej (srebro dla Oskara i brąz dla Nikodema). Na turniej Battle of Warriors w Wieliczce wybrali się debiutanci: Wojciech Basiaga oraz Artur Sarota. Inauguracyjne zwycięstwo przypadło Arturowi Sarocie. Z kolei w Jaśle odbyła się gala Carpathian Warriors. Do rywalizacji w formule K-1 przystąpiła Klaudia Kowalska (50 kg), natomiast do walki bokserskiej stanął Barłomiej Frączek (95 kg).

– Obydwoje zdecydowanie wygrali swojej walki. Bartek zadebiutował w boksie, natomiast Klaudia potwierdziła, że jest jedną z najlepszych zawodniczek młodego pokolenia w Polsce. Wygrała swoją walkę z dużą przewagą. Cały weekend był bardzo trudny i bogaty w emocje, ponieważ musieliśmy zorganizować trzy wyjazdy w trzy różne miejsca. To oznacza, że trzy różne zespoły musiały być gotowe do nadzoru. Dzięki wsparciu sponsorów, partnerów i całego zespołu Fight House udało dopiąć się każdy szczegół – mówi Rafał Dudek. Poniżej zdjęcia.

Czytaj także: Zjednoczenie sił w Rytrze. Zagrali dla 14-letniego Mateusza Wnęka

Reklama