De Mono, Łzy i Koń Polski przyjadą do Muszyny na Festiwal Wód

Muszyna szykuje się na tegoroczną odsłonę Festiwalu Wód Mineralnych. Odliczamy już dni do tego wydarzenia. Jest na co czekać! Podczas tegorocznej  – XV edycji festiwalu wystąpią De Mono z Andrzejem Krzywym, Łzy, kabaret KaŁaMaSz oraz Koń Polski, a także zespoły No Brothers i Sorry Boys.

Inauguracja imprezy odbędzie się w czwartek,  3 sierpnia o godz. 20. w amfiteatrze Zapopradzie, gdzie zostanie zaprezentowany musical „Mussina II Baśń o Muszynie” inspirowany podaniami i legendami o tym zakątku Sądecczyzny. W ubiegłych latach znalezienie wolnego miejsca przed sceną graniczyło z cudem więc widownią stały się z konieczności także pobliskie wały przeciwpowodziowe. Tego lata można spodziewać się podobnych tłumów.

W sobotę i niedzielę gospodarze imprezy zapraszają wszystkich na darmowe degustacje wód mineralnych z różnych zakątków Polski oraz na zakupy w kramach z rękodziełem i regionalnym jadłem.

Dawkę pozytywnej energii zapewnią pokazy ZUMBY, Salsy, prezentacje walk rycerskich z czasów Państwa Muszyńskiego oraz koncerty zespołów No Brothers i Sorry Boys. Dla miłośników błyskotliwego humoru nie lada gratką będzie występ kabaretu znanego z telewizyjnego serialu „Ranczo”  w autorskim programie satyrycznym „KaŁaMaSz”. Mnóstwo dobrej zabawy dostarczy także show Mariana i Heleny z kabaretu „Koń Polski”.

Muzyczną ucztę zaserwują widzom Łzy oraz DeMono.

 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.