Fani mocnych brzmień! Do zobaczenia w SŁOWIKU [ZAPOWIEDŹ]

Fani mocnych brzmień! Do zobaczenia w SŁOWIKU [ZAPOWIEDŹ]

Już 19 kwietnia, w ramach wiosennej trasy promującej ich najnowszy krążek DEAD END, krakusy z My Own Abyss wkroczą do „Spóźnionego Słowika”, by razem z bazOOms, Stigma Mortis i Crystalis zasiać na scenie grozę i spustoszenie. Fani mocarnych brzmień, łączcie się! Nie możecie tego przegapić!

My Own Abyss (Metalcore – Kraków) to zespół prezentujący własną, nowoczesną wizję połączenia klasycznego brzmienia metalcore’owego z elektroniczną świeżością. Pięcioosobowa grupa z Krakowa dała się poznać światu pod koniec 2018 roku, wydając swój debiutancki album Abyss EP. Ich dotychczasowy dorobek artystyczny wzbogacają metalcore’owe interpretacje popularnych przebojów, takie jak Sweet But Psycho – Ava Max oraz Flowers – Miley Cyrus, a także najnowsze autorskie single z 2023 roku: Let’s Go W!LD, The First Nail oraz Without Control, które stanowią ekscytujący początek zupełnie nowego rozdziału muzycznego dla zespołu. Grupa przyjedzie do Nowego Sącza ze świeżo wydanym albumem, którego premiera datowana jest na 5 kwietnia 2024.

bazOOms (Grunge/Alternative Rock – Szczawnica) to zespół czterech powalonych dziewczyn z południowej Polski. Muzykę jaką grają można skategoryzować gatunkami takimi jak grunge czy alt-rock, lecz uwielbiają one bawić się muzyką i nie zamykają się na tworzenie nowych, innych rzeczy. Ich muzyka opowiada często o skrajnych emocjach, porusza nieraz ciężkie tematy, dziewczyny są gotowe pokazać światu swoje zdanie. Zespół rozpoczął swoje działania w marcu 2021 i przez pierwsze dwa miesiące, dziewczynom udało się dokonać pierwszego nagrania piosenki i teledysku. Grały już na dużej scenie festiwalu ZEW-Się Budzi i znalazły się także na łamach magazynu Teraz Rock. W 2024 planują wydać swoją debiutancka płytę! Od dzieciństwa uwielbiają tworzyć muzykę i wiedziały, że chcą to robić całe życie.

Stigma Mortis (Death Metal/Deathcore – Kraków). Jesteśmy pięcioosobową grupą muzyków, która zgrała się w Krakowie w 2021 roku. Poruszamy się między takimi gatunkami jak death metal czy deathcore, szukając własnych rozwiązań i charakterystycznych brzmień. W drugiej połowie 2023 wydaliśmy debiutancką EP Algor, którą bedziecie mogli usłyszeć w całości na żywo z nowym materiałem, który dopiero nagramy.

Crystalis (Melodic Metalcore – Kraków) to zespół z Krakowa, który eksploruje obszary melodic metalcore. Uformowany w roku 2023, wprowadza nową energię i brzmienie które łączy dynamikę i agresję z melodyjnymi partiami.

 

 

Koncert MY OWN ABYSS +

bazOOms, Stigma Mortis, Crystalis

19.04.2024 | czwartek | 18:00

SPÓŹNIONY SŁOWIK, ul. Długosza 10, Nowy Sącz

Bilety: 30 zł przedsprzedaż, 40 zł w dniu wydarzenia

Link do wydarzenia: www.facebook.com/events/7342656882447812

Foto: Spóźniony Słowik

Będzie się działo!

Reklama