FAKRO z pomocą dla ofiar trzęsienia ziemi w Turcji

FAKRO z pomocą dla ofiar trzęsienia ziemi w Turcji

FAKRO nie tylko sprzedaje produkty na całym świecie, ale także globalnie pomaga. Przez ostatni rok firma we współpracy z Fundacją Pomyśl o Przyszłości mocno zaangażowała się w pomoc na rzecz Ukrainy. Teraz FAKRO pomaga dotkniętej kataklizmem trzęsienia ziemi, Turcji, gdzie ma swoje przedstawicielstwo.

Przy współpracy z tureckim dystrybutorem oraz Ambasadą, FAKRO, organizuje  pomoc humanitarną dla potrzebujących. Firma przekazała koce oraz agregaty prądotwórcze.

Jesteśmy świadomi, ze pomaganie jest procesem. Dlatego będziemy obserwować sytuację oraz słuchać głosu naszych partnerów. Pomagamy ludziom, którzy ucierpieli w tej tragedii. Udało się sprawnie zorganizować akcję, za co wszystkim zaangażowanym w pomoc serdecznie dziękuję – mówi Tomasz Januszewski, koordynator działań, odpowiadający w FAKRO za rynek turecki.

Wsparcie finansowe, z uwagi na ogrom klęski, która dotknęła Turcję i Syrię, jest nadal potrzebne. Będziemy wdzięczni za każdą wpłatę jaką Państwo zechcecie dokonać na jedno ze wskazanych poniżej kont Fundacji. Wszystkie wpłacone pieniądze zostaną przeznaczone na zakup najpotrzebniejszych rzeczy dla poszkodowanych w wyniku trzęsienia ziemi.

Numery kont do wpłat:

  1. BIC (Swift): BPKOPLPW, IBAN PL 94 1020 2892 0000 5702 0797 0850 (EUR).
  2. IBAN: PL 55 1020 2892 0000 5702 0653 4012 (PLN)

Bądźmy solidarni z potrzebującymi.

 

Share on twitter
Share on facebook