FAKRO uczestnikiem Forum Kobiet w Logistyce

5 czerwca br. odbyło się „VI Forum Kobiet w Logistyce” organizowane przez portal pracujwlogistyce.pl, podczas którego doświadczeniami FAKRO – krajowego lidera w produkcji okien dachowych i schodów strychowych – podzielił się Arkadiusz Gdula, dyrektor ds. logistyki i dystrybucji FAKRO. Wygłosił prelekcję na temat logistyki firmy lokalnej w przestrzeni globalnej.

WSB2020

- Uczestniczki forum były pod wrażeniem, wielkości eksportu i obszaru ekspansji. Większość z nich była mile zaskoczona faktem rodzinnego kapitału oraz wysoką dynamiką rozwoju Fakro – skomentował Arkadiusz Gdula.

6 czerwca w ramach drugiego dnia „Forum Kobiet w Logistyce” grupa uczestniczek wydarzenia odwiedziła nowosądecką siedzibę firmy. 

- Zachwyca mnie nowoczesność firmy FAKRO oraz otwartość na uczestnictwo w konferencjach, także związanych ze wspieraniem społeczności lokalnej. Jestem zadowolona z wizyty w FAKRO i z konferencji. Kobiet w logistyce jest mało. Ważne jest żeby się wspierać i wzajemnie się od siebie uczyć, czemu służą podobne wydarzenia – podsumowuje Beata Krawczyk, jedna z uczestniczek konferencji, dyrektor zarządzający w firmie Mainfreight, która w 2012 roku otrzymała tytuł „Kobiety w Logistyce”.

W „VI Forum Kobiet w Logistyce” z ramienia FAKRO wzięły udział także panie – Halina Myjak, z- ca dyrektora ds. logistyki i dystrybucji oraz Renata Borucka, kierownik działu realizacji sprzedaży eksportowej, które w ramach wydarzenia miały okazję zobaczyć terminal intermodalny w Gliwicach.

- W logistyce FAKRO pracuje kilkanaście kobiet, a swoje zadania wykonują bardzo sumienne – kończy Arkadiusz Gdula.

źródło: fakro.pl

Wypowiedz się w tej sprawie

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.