FAKRO liderem branży budowlanej w prestiżowym Rankingu Pracodawców WPROST

FAKRO liderem branży budowlanej w prestiżowym Rankingu Pracodawców WPROST

Tygodnik WPROST opublikował Ranking 50 Najlepszych Polskich Pracodawców. To już piąta edycja rankingu, w którym FAKRO znalazło się na 11 miejscu. Ta pozycja czyni ją najwyżej notowanym pracodawcą w swojej branży.

FAKRO jako jeden z największych pracodawców w Małopolsce, stale utrzymuje swoją pozycję na rynku pracy, zatrudniając około 4 000 osób w całej Grupie. Firma nieustannie reaguje na zmieniające się potrzeby pracowników, oferując elastyczne formy zatrudnienia oraz możliwość pracy zdalnej, model coraz bardziej poszukiwany zwłaszcza przez młodych ludzi.

W trosce o rozwój pracowników, FAKRO inwestuje w ich edukację, umożliwiając dostęp do różnorodnych kursów, szkoleń oraz bezpłatnej nauki języków obcych. Współpracuje uczelniami wyższymi, w celu zapewnienia swoim możliwości bezpłatnej nauki na preferowanych kierunkach. Dodatkowo, FAKRO stawia na budowanie dobrych relacji z pracownikami i ich rodzinami, oferując szereg atrakcji, takich jak wydarzenia firmowe, dofinansowania do przedszkoli i żłobków, a także wsparcie w zakresie wypoczynku i kultury. Pracownicy mają również możliwość skorzystania z różnych form wsparcia finansowego, w tym pożyczek na cele remontowo-budowlane oraz bezzwrotnych zapomóg losowych. Firma oferuje także inne benefity takie jak dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego, opieki medycznej oraz kart sportowych.

FAKRO chętnie angażuje pracowników w życie i rozwój firmy poprzez programy pracownicze, takie jak „Zielone Punkty”, czy „Ambasador Marki FAKRO – Pracownik” promując kreatywność oraz szlachetne, godne naśladowania postawy. Poprzez inicjatywy pomocowe firma zachęca do wsparcia koleżanek i kolegów z pracy w trudnych sytuacjach życiowych, budując ducha zespołu i wzajemne zaangażowanie.

FAKRO to nie tylko lider branży budowlanej, ale także solidny partner, który dba o rozwój i dobro swoich pracowników. To dla nas zaszczyt być uznawanym za atrakcyjnego i stabilnego pracodawcę, który nieustannie dąży do podnoszenia standardów i tworzenia inspirującej przestrzeni do pracy – podkreśla Janusz Komurkiewicz, Członek Zarządu ds. Marketingu FAKRO.

FAKRO jako organizacja stawia na ludzi. Dba o ich zdrowie, bezpieczeństwo oraz przyjazną atmosferę w pracy. Jest firmą odpowiedzialną społecznie, która buduje długofalowe relacje z partnerami i z pełnym zaangażowaniem dba o rozwój i dobro swoich pracowników.

 

 

Reklama