Ewa Chodakowska spędza weekend nad Jeziorem Rożnowskim

Sądecczyzna to wspaniałe miejsce na weekendowy wypoczynek i wiemy o tym nie tylko my! W Siennej koło Nowego Sącza końcówkę tygodnia spędza trenerka fitness i motywatorka milionów Polek Ewa Chodakowska. Towarzyszy jej mąż Lefteris Kavoukis. W mediach społecznościowych wraz z motywacyjnym postem udostępniła zdjęcia z wypoczynku w Heron Live Hotel.

Seria miłości na niedzielę.

WDZIĘCZNOŚĆ to moje źródło siły i chęci do działania.. Każda z nas jest w stanie wskazać osobę, której życie zdaje się być: LEPSZE.. LŻEJSZE.. ŁATWIEJSZE..CIEKAWSZE.. Uwierz mi… ta osoba, z którą chciałabyś się zamienić miejscami, też niejednokrotnie wzdycha do lepszego życia.

Pomyślałaś, ze ktoś może stać z boku  i patrząc na Twoje życie myśli: „chciałabym być na jej miejscu.. tej to dobrze…..”

Rozejrzyj się wokoło. Jest duża szansa, ze MASZ WSZYSTKO, żeby tu i teraz poczuć się szczęśliwa.

pisze Ewa Chodakowska ilustrując wpis zdjęciami z Heron Live Hotel.

Wypoczywa tam z mężem Lefterisem Kavoukisem.

View this post on Instagram

WDZIĘCZNOŚĆ to moje źródło siły i chęci do działania.. Każda z nas jest w stanie wskazać osobę, której życie zdaje się być LEPSZE.. LŻEJSZE.. ŁATWIEJSZE.. CIEKAWSZE.. Każda z nas bez wyjątku.. Uwierz mi.. ta osoba, z którą chciałabyś się zamienić miejscami, tez niejednokrotnie wzdycha do lepszego życia.. Pomyślałaś, ze ktoś może stać z boku i patrząc na Twoje życie myśli: „chciałabym być na jej miejscu.. tej to dobrze…..” KOCHANIE❣️ DOCEŃ to co jest, doceń to jak jest.. nie ścigaj całe życie czegoś, czego nie masz, w poczuciu niesprawiedliwości.. Jeśli chcesz od życia więcej, PRACUJ NA TO, ale po drodze ZAUWAŻAJ TEŻ TO CO JUŻ MASZ.. to co dotychczas osiągnęłaś ❤️ Nie chciej być przy tym NIKIM INNYM JAK SOBĄ.. Tylko tak!! Kiedyś patrzyliśmy na stromą kamienistą górę.. Podjęliśmy się wspinaczki mając w plecaku miłość, pasje, wiedzę i marzenia.. NIC NIE WYDARZYŁO SIĘ PRZEZ NOC.. Dziurawe kieszenie nie sprzyjały dynamice z jaką chcieliśmy się rozwijać.. biec.. realizować nasze plany.. Musieliśmy się uzbroić w cierpliwość.. I wytrwale, dzień po dniu robić JEDEN KROK.. Umorusani po nos.. Zmęczeni.. Zestresowani.. Byliśmy tak samo szczęśliwi jak teraz.. Bo potrafiliśmy dostrzec to co bezcenne.. MIŁOŚĆ.. Rozejrzyj się wokoło.. Jest duża szansa, ze MASZ WSZYSTKO, żeby tu i teraz poczuć się szczęśliwa.. @kavoukis LOVE YOU SO MUCH ❣️❣️❣️

A post shared by Ewa Chodakowska Fitness Expert (@chodakowskaewa) on

Zdjęcia z profilu Ewy Chodakowskiej 

Czytaj też:

Piotrowym “okiem”: miasto, które narodziło się z Kamienicy [ZDJĘCIA]

MAGIK MAŁA
Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

[mailpoet_form id="1"]