Ewa Brzeska i Darko Bąba biegli po uśmiech najszybciej

Ewa Brzeska i Darko Bąba biegli po uśmiech najszybciej

Run 4 a Smile 2021

Ewa Brzeska, Monika Ogórek, Liliana Nozimek, Darko Bąba, Piotr Broniszewski i Tomasz Talar – to szóstka zawodników ósmej edycji Run 4 a Smile, którzy osiągnęli najlepsze czasy w charytatywnym biegu.

W „Run 4 a smile” – Biegnij z nami po uśmiech chodzi przede wszystkim o pomaganie i dzielenie się dobrem, a zawodnicy biorący udział w rywalizacji ścigają się dla szczytnego celu. Niniejszym ogłaszamy, że wszyscy biegnący po uśmiech Marysi Zwolińskiej zostali zwycięzcami. Jesteśmy pod wrażeniem formy zawodników, którzy biorą udział w biegu” – piszą organizatorzy z Wyższej Szkoły Biznesu.

Zarówno w sztabie dowodzącym akcją, w którym działają studenci WSB-NLU jak i w redakcji „Dobrego Tygodnika Sądeckiego”, który był patronem medialnym przedsięwzięcia podziwiamy jeszcze jeden rodzaj kondycji uczestników weekendowej akcji: chodzi o kondycję w sferze empatii i gotowości do niesienia pomocy. Choć jest to zjawisko bezcenne, przyczynia się jednak do pomnażania pieniędzy, które będzie można zainwestować w zdrowie małej Marysi. W tym roku wstępny wynik finansowy Run 4 a Smile to 33.tys zł, zaznaczamy jednak nie jest on jeszcze kompletny. Niebawem powiększy go suma uzyskana w  licytacjach. Aukcje trwały do wczoraj.

A oto najlepsze czasy wybiegane w dobroczynnym przedsięwzięciu oraz ich „właściciele”:
Panowie:
  • 🥇Darko Bąba – 13:13
  • 🥈 Piotr Broniszewski – 14:14
  • 🥉 Tomasz Talar – 14:32
Panie:
  • 🥇 Ewa Brzeska – 14:28
  • 🥈Monika Ogórek – 15:45
  • 🥉Liliana Nozimek 18:18

fot. organizatorzy

Czytaj też:

Share on twitter
Share on facebook