Dziś w „Szansie na Sukces” wystąpił Mateusz z Nowego Sącza. Czekamy teraz na Bożenę

W dzisiejszym odcinku programu TVP2 Szansa na Sukces mieliśmy okazję zobaczyć ,,naszego” człowieka. Z repertuarem zespołu Bajm zmierzył się Mateusz Rajski z Nowego Sącza. 

Szansa na Sukces jest obecnie jedną z dróg do występu na Koncercie Debiutów na Festiwalu w Opolu. Szansę tę udało się wykorzystać już Tomkowi Jaroszowi z Kamionki Wielkiej, który zwyciężył w poprzedniej edycji programu i 4 września zaśpiewał wraz z zespołem Lachersi na opolskiej scenie.

Tym razem swoim głosem walczyć postanowił Mateusz Rajski z Nowego Sącza. Wokalista wystąpił jako pierwszy w dzisiejszym odcinku programu. W drodze losowania przypadła mu do wykonania piosenka pt. ,,Ta sama chwila”. Niestety, to nie jemu przypadł laur zwycięstwa.

Niebawem jednak znów nadarzy się okazja, aby trzymać kciuki przed telewizorami. W Szansie na Sukces pojawi się kolejna reprezentantka naszego regionu. 25 października w programie wystąpi Bożena Górecka-Tokarczyk, wokalistka zespołu No Brothers.

O artystce pisaliśmy w ubiegłym roku, kiedy to pojawiła się w muzycznym show Polsatu – „Śpiewajmy razem. All Together Now”. Więcej TUTAJ.

fot. No Brothers – Facebook

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.