Bożena z Nowego Sącza rozpaliła scenę programu telewizyjnego

Bożena Górecka-Tokarczyk z Nowego Sącza rozgrzała scenę muzycznego show Polsatu do czerwoności. Wokalistka rockowego zespołu No Brothers wzięła udział w programie „Śpiewajmy razem. All Together Now” i była o krok od wielkiego finału show!

wsb3

Każdy uczestnik programu opowiada o sobie przed występem. W prezentacji Bożeny mieliśmy okazję zobaczyć między innymi sądecki ratusz i ją samą spacerującą po rynku w Nowym Sączu.

- Z zawodu jestem krawcową, co jest dosyć zabawne, bo zupełnie z tym nie wiążę przyszłości i nie za bardzo to lubię - zdradziła. Wspomniała też o swoim mężu i 7-letniej córeczce, z którą uwielbia jeździć na wycieczki. Jak przyznała, rodzina bardzo wspiera ją w rozwijaniu muzycznej pasji.

Sądeczanka wykonała dziś piosenkę zespołu Red Lips pt. ,,To co nam było", a swoim mocnym głosem poderwała 88 ze 100 członków jury do wspólnego śpiewu. Tym samym zajęła drugie miejsce wśród wszystkich zawodników dzisiejszego odcinka.

Warto wspomnieć, że jej wykonaniem zachwyciła się między innymi Joanna ,,Ruda" Lazer, czyli wokalistka grupy Red Lips. Po zakończonym występie Bożeny zeszła na scenę i wraz z sądeczanką zaśpiewała fragment swojego utworu.

Wokalistka z Nowego Sącza zajmując drugie miejsce dostała się do kolejnej części odcinka. Stanęła do walki o udział w wielkim finale i szansę na zdobycie 100 tysięcy złotych (tylko zdobywca pierwszej pozycji ma gwarancję udziału w dalszym etapie show).

Bożena Górecka-Tokarczyk zmierzyła się ze zdobywcą trzeciego miejsca, Romanem Jarząbkiem. Ich punkty zostały wyzerowane, a wokaliści wystąpili ponownie przed 100-osobowym jury.

Mieszkanka Nowego Sącza wykonała utwór zespołu O.N.A. pt. ,,Kiedy powiem sobie dość". Poradziła sobie świetnie, jednak 69 punktów, które zdobyła, nie wystarczyło, by pokonać rywala. Z Romanem zaśpiewało 91 członków jury.

Mimo to gratulujemy wspaniałego występu i życzymy wielu muzycznych sukcesów!

Sądeczanka na scenie muzycznego show Polsatu

 

WIŚMAŁA2020

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.