Zablokują sądeckie rondo. Przypominamy: dziś w godzinach szczytu rolniczy protest

Zablokują sądeckie rondo. Przypominamy: dziś w godzinach szczytu rolniczy protest

rolniczy protest

Dziś (20 lutego) kolejna odsłona protestu rolników z Sądecczyzny. Sądeccy policjanci uprzedzają, że należy spodziewać się utrudnień w ruchu na ulicach Starego Sącza i Nowego Sącza oraz na drogach dojazdowych do tych miejscowości.

Akcja protestacyjna rozpocznie się o godzinie 9:30 spotkaniem rolników na parkingu przy Ołtarzu Papieskim w Starym Sączu. O godzinie 10:00 zostanie tam odprawiona msza święta. Po nabożeństwie, około godz. 11:00 zacznie tworzyć się kolumna protestacyjna. Pojazdy rolnicze będą się przemieszczać drogą krajową nr 87 w kierunku Nowego Sącza, a następnie przejadą ulicami: Węgierską, św. Kunegundy, Zygmuntowską, Bolesława Limanowskiego, Królowej Jadwigi, Rondem Solidarności, ul. Pułkownika Władysława Beliny-Prażmowskiego, ul. Nowochruślicką, Janusza Pieczkowskiego, Wincentego Witosa do Ronda Jana Pawła II  u zbiegu ulic Tarnowskiej i Witosa. Rondo zostanie zablokowane na około 1-2 godziny.

„Z informacji przekazanych przez organizatora protest może potrwać do godziny 16:00. Mając na uwadze, że będą to godziny szczytu, należy liczyć się z wystąpieniem utrudnień w ruchu. Apelujemy zatem o cierpliwość, zachowanie ostrożności i ewentualne rozważenie wyboru alternatywnej trasy” – informują służby prasowe sądeckiej policji.

Fotorelację z poprzedniej akcji protestacyjnej znajdziesz pod linkiem: Protest rolników w Nowym Sączu. ,,Dość jałmużny i zielonego (nie) ładu!” [FOTORELACJA]

zdjęcia: Adrian Maraś

Czytaj też:

Gmina Sękowa. Trwają poszukiwania 22-letniego mieszkańca Ropicy Górnej

Reklama