Dziś Screamo Trickz w Mam Talent. Potrzebne Twoje wsparcie!

Dziś Screamo Trickz w Mam Talent. Potrzebne Twoje wsparcie!

Już dzisiaj sądecka grupa Screamo Trickz wystąpi na żywo w programie Mam Talent. Do półfinału telewizyjnego show TVN pięciu sportowców dostało się dzięki swoim akrobatycznym umiejętnościom. Podczas castingu zrobili spore wrażenie na jury i publiczności, o czym pisaliśmy TUTAJ. Tym razem o dalszym losie grupy zadecydują widzowie. Członkowie Screamo Trickz liczą na Twój głos!

Emitowany na żywo odcinek rozpocznie się o godzinie 20:00.

W każdym z pięciu odcinków półfinałowych bierze udział osiem osób lub grup, które pomyślnie przeszły etap castingów, a także późniejszą selekcję jury. Dwójka zwycięzców odcinka dostaje się do finału.

Na etapie półfinału decyzję o przejściu uczestnika do kolejnej fazy programu podejmują widzowie, wysyłając SMSy z głosami na swoich faworytów. Uczestnik, który otrzyma ich najwięcej, dostaje się do finału. Drugiego finalistę wybiera jury spośród uczestników zajmujących drugie i trzecie miejsce w głosowaniu widzów.

Andrzej, Kamil, Dawid, Rafał i Tomasz to specjaliści od trickingu, czyli widowiskowego sportu, łączącego w sobie elementy sztuk walki, akrobatyki i breakdance. Screamo Trickz ma na swoim koncie kilkukrotne Mistrzostwo Polski, a także wiele innych nagród, zdobytych zarówno na polskich, jaki i międzynarodowych zawodach.

Podczas castingu sportowcy usłyszeli trzy razy ,,tak”. Za kulisami zdradzili, że pokazali tylko rąbek swoich umiejętności i następnym razem zaprezentują znacznie więcej. Czekamy z niecierpliwością!

Trzymajcie kciuki za sądeczan.

fot. TVN

To koniec przygody grupy Screamo Trickz w Mam Talent

Share on twitter
Share on facebook