DZIEŃ KOTA w Kinie SOKÓŁ! Mamy dla Was bilety!

DZIEŃ KOTA w Kinie SOKÓŁ! Mamy dla Was bilety!

Międzynarodowy Dzień Kota w Kinie SOKÓŁ świętowany będzie przez trzy dni – od 17 do 19 lutego. Na wszystkich miłośników tych puchatych stworzeń czekać będą dobrane specjalnie na tę okazję tytuły: „Kot w Butach. Ostatnie życzenie”, „Zadziwiający kot Maurycy” oraz „Kociarze”, a przed seansami 17 lutego – konkursy z nagrodami! Dodatkowo przez cały weekend trwać będzie zbiórka żywności i produktów dla kotów.

KOCIARZE USA 2022, 89′, dokumentalny, od 15 lat, napisy

Wzruszająca, piękna i wspaniale nakręcona opowieść o dziewięciu mężczyznach, którzy kochają koty. Reżyserka Mye Hoang na bohaterów swojego filmu wybiera mężczyzn, których dzieli wszystko – zawód, status majątkowy, miejsce zamieszkania czy wiek. Łączy ich jednak miłość do kotów i nieodparta chęć pomocy wszystkim czworonogom, których spotykają na swojej drodze.

W „Kociarzach” śledzimy losy strażaka, aspirującego aktora, kierowcy ciężarówki, kaskadera, prezesa, policjanta, programisty, nauczyciela i bezdomnego imigranta żyjącego na ulicach Nowego Jorku. Życie każdego z nich zostało na zawsze zmienione przez pojawienie się urokliwego futrzaka, którego spotkali na swojej drodze. „Kociarze” to w efekcie wspaniały film na trudne czasy – podnoszący na duchu, dający nadzieję, wzruszający i udowadniający, że opieka nad kotem może przynieść nieoczekiwane skutki.

 

Oto szansa dla CIEBIE na darmową wejściówkę na

KOCIARZE

START: 17.02.2023, godz. 17.00

(więcej o wydarzeniu TUTAJ)

 

 

Co zrobić, aby zapewnić sobie szansę na zdobycie podwójnego zaproszenia?

To proste!

Znajdź na naszym profilu na Facebooku post z informacją o wydarzeniu i w komentarzu pod nim wrzuć fotkę swojego kotka.

Miło nam będzie również, jeśli udostępnisz post z informacją o konkursie.

Zgłoszenia przyjmujemy do wtorku (tj. 14 lutego) do godz. 14.00. Później wybierzemy zwycięzców zabawy.

Po rozstrzygnięciu konkursu skontaktujemy się z wyłonioną osobą za pośrednictwem wiadomości prywatnej w aplikacji Messenger.

ZBIÓRKA ŻYWNOŚCI I PRODUKTÓW DLA KOTÓW

Zarówno przed jak i po seansach odbywać się będzie zbiórka żywności i produktów, które pomogą Towarzystwu Opieki nad Zwierzętami w Nowym Sączu w ratowaniu kocich żyć.

Obecnie najpotrzebniejsze artykuły to: 

  • sucha i mokra karma,
  • zabawki dla kotów,
  • kuwety i transportery,
  • podkłady higieniczne,
  • rękawiczki jednorazowe,
  • ręczniki papierowe,
  • worki na śmieci.

Zachęcamy do wsparcia tego szczytnego celu!

Zapraszamy do zabawy!

Share on twitter
Share on facebook