Sądecki dzielnicowy z osiedla Wojska Polskiego – Maciej Kuźma w krajowej czołówce!

Sądecki dzielnicowy z osiedla Wojska Polskiego – Maciej Kuźma w krajowej czołówce!

34 dzielnicowych z całej Polski rywalizowało w jubileuszowym X Finale Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Dzielnicowych „Dzielnicowy Roku”, który odbył się w Szkole Policji w Katowicach. Reprezentowali wszystkie komendy wojewódzkie policji i komendę stołeczną. Sądeczanin ssp. Maciej Kuźma w klasyfikacji generalnej indywidualnej zajął III miejsce, zaś w klasyfikacji generalnej – drużynowej dzielnicowi z Nowego Sącza i Tarnowa uplasowali się na IV pozycji, ustępując miejsca na podium zaledwie jednym punktem.

Udział w turnieju jest testem, który dzielnicowi zdali z wynikiem bardzo dobrym – mówi asp. dr Iwona Grzebyk –Dulak. – W tegorocznej edycji policjanci stoczyli zaciętą rywalizację w pięciu konkurencjach,  a  poprzeczka ustawiona była bardzo wysoko.

Dzielnicowych z garnizonu małopolskiego reprezentowali asp. Maciej Kuźma z KMP w Nowym Sączu oraz mł. asp. Łukasz Proszowski z KMP w Tarnowie.

Konkurencje obejmowały symulację podstawowych czynności służbowych związanych ze służbą patrolową, pierwszą pomoc przedmedyczną, symulację przyjęcia interesanta, strzelanie oraz test wiedzy policyjnej.

Asp. Maciej Kuźma opiekuje się osiedlem Wojska Polskiego.

fot. Szkoła Policji Katowice

 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about WOPR Bartkowa - Posadowa

Promesy dla jednostek WOPR z Małopolski. Jak przysłużą się ratującym nam życie?

Play Video about Enklawa Starosądecka

Enklawa Starosądecka – wygodne i nowoczesne mieszkania w Starym Sączu

AFTERMOVIE z SUMMER SĄCZ FESTIVAL w WSB-NLU! //SMOLASTY | OTSOCHODZI | MARGARET | BARANOVSKI

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.