Nowy Sącz: obok ratusza staną dwie wieże. Zagrasz też w kółko-krzyżyk

Dwie wieże ze zjeżdżalniami, przejścia rurowe, linowe i z belką balansującą oraz przestrzenna gra w kółko i krzyżyk wkrótce pojawią się obok sądeckiego ratusza. Takie elementy będzie miał nowy plac zabaw. Miasto Nowy Sącz zainwestuje w tę frajdę dla dzieciaków 86 tys zł. Zajmie ona powierzchnię ok. 40 metrów kw. Przetarg na dostawę i montaż sprzętu wygrała poznańska firma Bartez.

– Na plac zabaw na Rynku został ogłoszony przetarg, w którym określono przedmiot zamówienia – mówi Renata Stawiarska z biura prasowego Urzędu Miasta Nowego Sącza.  Wpłynęły cztery oferty, z których trzy zostały odrzucone ponieważ nie zostały w nich spełnione wymogi zamówienia. Wybrana oferta spełnia wymagania, które dotyczą: elementów zabawowych wchodzących w skład zestawu, wymiarów, sposób montażu, materiałów, z których ma być wykonany, podłoża – bezpiecznej nawierzchni, odpowiedniej kolorystyki.

Plac zabaw zostanie umiejscowiony w pobliżu fontanny. Będzie ogrodzony, a materiały wykorzystane do jego produkcji to drewno, płyty HDPE, tworzywo sztuczne i metal .

Zestaw zabawowy ma zostać wykonany w okresie 45 dni od dnia podpisania umowy. Objęty jest on 3 – letnią gwarancją.

fot.pixabay.com

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.