DTS poleca! StyLOVE Targi Ślubne w Nowym Sączu już w najbliższą niedzielę!

Dla dwojga ludzi, którzy planują wspólnie iść przez życie to jeden z najważniejszych w życiu dni. Któż nie chciałby, aby ten dzień był wyjątkowy. Aby wszyscy – i gospodarze i goście świetnie się bawili i zachowali wspomnienia na długo, może na zawsze. Jak to zrobić, aby  ślub i wesele pozostawiły po sobie niezwykłe wrażenia i niezwykłe wspomnienia? Jest takie miejsce, gdzie można znaleźć gotowe odpowiedzi, podpowiedzi i inspiracje. To Lovely Sącz. Lovely Sącz to Stylove Targi Ślubne.

W ubiegłym roku przybyły na nie tłumy wystawców i gości. Podobnie będzie w tym roku  – już w najbliższą niedzielę, 18 listopada w Hotelu IBIS od 11 do 18.

Podobnie jak w roku ubiegłym, wstęp na targi będzie bezpłatny. Szczegóły znajdziecie  TUTAJ.

Pod wskazanym wyżej linkiem już teraz możecie także szukać inspiracji pomocnych przy planowaniu ślubu, wesela, poprawin. Co zrobić, aby zapewnić świetną zabawę dzieciakom, które przyprowadzą goście? Jak za pomocą „foto-lustra”  zagwarantować nietuzinkowe pamiątki wszystkim weselnikom,  czym ich zaskoczyć… choćby zabytkowym autobusem, który zawiezie ich na przyjęcie…

Patronat medialny nad  targami sprawuje Dobry Tygodnik Sądecki.

 

 

 

 

 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.