Drugi zespół Sandecji ma trzy punkty bez grania

Drugi zespół Sandecji Nowy Sącz może sobie dopisać trzy punkty bez grania. Sobotni rywal KS Tymbark nie dojechał na mecz. Zgodnie z przepisami sędzia spotkania po 15 minutach oczekiwania odgwizdał koniec.

Renault2

Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie - Sandecja II została poinformowana telefonicznie, że drużyna z Tymbarku nie przyjedzie z powodu braku zawodników zdolnych do gry. Jeżeli ta wiadomość się potwierdzi, zespół z Nowego Sącz otrzyma walkower.

Sandecja (skład wyjściowy: Tokarz: Basta, Gałecki, Jarzębak, M. Nowak – Potoniec, Zawiślan, Brdej – Dudzic, Cempa, W. Nowak.

- Szkoda, że nie mogliśmy zagrać – powiedział trener Sandecji II Robert Kubiela. - Chcieliśmy powalczyć, ale cóż tak też bywa w rozgrywkach. Zawodnicy zagrali między sobą, trochę postrzelali, a ja pojechałem na mecz do Muszyny, gdzie z Popradem gra Barciczanka. Dla nas nie tylko wynik tego meczu jest ważny, ale również jak zagra rywal. Już w najbliższy czwartek będziemy podejmować Barciczankę, będzie to niezwykle istotny dla układu w tabeli mecz.

IV Liga Wschód
3 Maja, godz. 17.00
Sandecja II Nowy Sącz - Barciczanka Barcice

GRADZIEL

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.