Drugi zespół Sandecji ma trzy punkty bez grania

Drugi zespół Sandecji ma trzy punkty bez grania

Drugi zespół Sandecji Nowy Sącz może sobie dopisać trzy punkty bez grania. Sobotni rywal KS Tymbark nie dojechał na mecz. Zgodnie z przepisami sędzia spotkania po 15 minutach oczekiwania odgwizdał koniec.

Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie – Sandecja II została poinformowana telefonicznie, że drużyna z Tymbarku nie przyjedzie z powodu braku zawodników zdolnych do gry. Jeżeli ta wiadomość się potwierdzi, zespół z Nowego Sącz otrzyma walkower.

Sandecja (skład wyjściowy: Tokarz: Basta, Gałecki, Jarzębak, M. Nowak – Potoniec, Zawiślan, Brdej – Dudzic, Cempa, W. Nowak.

Szkoda, że nie mogliśmy zagrać – powiedział trener Sandecji II Robert Kubiela. – Chcieliśmy powalczyć, ale cóż tak też bywa w rozgrywkach. Zawodnicy zagrali między sobą, trochę postrzelali, a ja pojechałem na mecz do Muszyny, gdzie z Popradem gra Barciczanka. Dla nas nie tylko wynik tego meczu jest ważny, ale również jak zagra rywal. Już w najbliższy czwartek będziemy podejmować Barciczankę, będzie to niezwykle istotny dla układu w tabeli mecz.

IV Liga Wschód
3 Maja, godz. 17.00
Sandecja II Nowy Sącz – Barciczanka Barcice

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Pieszo, na rowerach i pociągiem. Zobacz miejsce, które warto odwiedzić.

Play Video about Małopolski Festiwal Smaku w Gorlicach

Festiwal smaku w Gorlicch – piękna wizytówka Małopolski. Zobacz jak przebiegała tegoroczna edycja

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.