Dramatyczne odkrycie. Na skraju lasu znaleziono zwłoki 31-latka

Dzisiaj około godziny 10. w miejscowości Biczyce Dolne na skraju lasu odnaleziono zwłoki mężczyzny w stanie rozkładu. 

–  Obecnie na miejscu pracuje grupa dochodzeniowo-śledcza z Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu.  Wstępnie wykluczono udział osób trzecich w zdarzeniu. Decyzją Prokuratora Rejonowego w Nowym Sączu ciało zabezpieczono do badań sekcyjnych – informuje podkomisarz Justyna Basiaga z KMP w Nowym Sączu.

Nieoficjalnie udało nam się dowiedzieć, że znaleziono ciało 31-letniego Grzegorza, który wyszedł z domu 25 czerwca i przez miesiąc nie nawiązał kontaktu z rodziną. Z tego, co ustaliliśmy, była partnerka zidentyfikowała zwłoki m.in. po ubraniu. Mężczyzna w dniu zaginięcia miał grozić, iż popełni samobójstwo. Przeprowadzone zostaną badania, które potwierdzą jego tożsamość.

– Dziś rano zostaliśmy zadysponowani do poszukiwań w miejscowości Biczyce Dolne. Na miejsce koncentracji udało się 7 ratowników i jeden pies. Wytypowano dwa obszary leśne do przeszukania za pomocą tyraliery. Po około 40 minutach zostało odnalezione ciało…– relacjonuje Grupa Ratownictwa Specjalnego OSP Nowy Sącz. W akcji udział brały również zastępy OSP: Krasne Potockie, Niskowa, Paszyn, Klęczany.

Zaginął 31-letni Grzegorz. Rodzina prosi o pomoc w poszukiwaniach

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.