Dr Tomasz Cisoń z sądeckiej PWSZ w sztabie szkoleniowym Sandecji

Wczoraj (25 lipca) dr Tomasz Cisoń – Dyrektor Instytutu Kultury Fizycznej PWSZ w Nowym Sączu dołączył do sztabu szkoleniowego Sandecji. Będzie pełnił rolę fizjologa, ściśle współpracując z trenerem przygotowania fizycznego – Dawidem Musiałem. Zadba o obciążenia treningowe i odnowę biologiczną biało – czarnych.

Dr Tomasz Cisoń jest wykładowcą w Zakładzie Nauk Biomedycznych sądeckiej PWSZ oraz adiunktem z Zakładzie Fizjologii i Biochemii AWF w Krakowie.

Obronił z wyróżnieniem pracę doktorską na temat “Wpływu odwodnienia wysiłkowego oraz różnych strategii nawadniania organizmu podczas pracy fizycznej i po wysiłku na wielkość mocy maksymalnej i wybranych wskaźników fizjologiczno – biochemicznych krwi”

Jest autorem 70. publikacji naukowych. Należy również do Polskiego Towarzystwa Traumatologii Sportowej, Polskiego Towarzystwa Medycyny Sportowej, Małopolskiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Fizjoterapii oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Górskiej i Ratunkowej oraz Europejskiej Federacji Leczenia Urazów Sportowych.

Fot. Sandecja Nowy Sącz

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.