Donald Tusk i Radosław Sikorski z wizytą na Sądecczyźnie

Donald Tusk i Radosław Sikorski z wizytą na Sądecczyźnie

Donald Tusk, Gołkowice Górne, meet up Nowa Generacja Platformy Obywatelskiej

W Gołkowicach Górnych w ośrodku Jordanova goszczą m.in. były premier Polski i Przewodniczący Rady Europejskiej Donald Tusk i Radosław Sikorski. Powodem ich wizyty na Sądecczyźnie jest Meet Up: Nowa Generacja Platformy Obywatelskiej, czyli warsztaty dla młodych liderów, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności związane z życiem publicznym.

Cykl spotkań rozpoczął się w piątek (17 czerwca) i potrwa do najbliżej niedzieli (19 czerwca). O warsztatach zrobiło się głośno na długo przed ich rozpoczęciem. To za sprawą Małopolskiej Kurator Oświaty Barbary Nowak, która na Twitterze zakomunikowała, że uczniowie zostali wyrzuceni z ośrodka na rzecz szkolenia zwolenników PO. Według niej tak się dzieje, ,,bo nie ma lex Czarnek”.

Jak już pisaliśmy w poprzednim artykule: Kurator Barbara Nowak twierdzi, że w Gołkowicach wyrzucono dzieci z powodu partyjnego spotkania. Ośrodek:to kłamstwo wyssane z palca ”, kierownik ośrodka zaprzecza doniesieniom kurator i mówi wprost – to kłamstwo wyssane z palca. Jacek Szelest – zarządca obiektu, wyjaśnił, że uczniowie przyjeżdżają do Jordanovej od poniedziałku do piątku, a w weekendy, czy tak jak w tym przypadku – w długi weekend – ośrodek wynajmowany jest komercyjnie. Każdy może przyjechać z rodziną.

Podczas trzydniowych warsztatów młodzi liderzy będą mogli spotkać się m.in. z: Przewodniczącym PO Donaldem Tuskiem, posłami: Radosławem Sikorskim, Marzeną Okła-Drewnowicz, Marcinem Kierwińskim, Bartłomiejem Sienkiewiczem, Bogdanem Klichem, Jagną Marczułajtis-Walczak, Joanną Frydrych oraz inicjatorami wydarzenia: Drużyną Przyszłości – młodych parlamentarzystów PO.

Fot. ilustr. oficjalna strona Donalda Tuska 
Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about WOPR Bartkowa - Posadowa

Promesy dla jednostek WOPR z Małopolski. Jak przysłużą się ratującym nam życie?

Play Video about Enklawa Starosądecka

Enklawa Starosądecka – wygodne i nowoczesne mieszkania w Starym Sączu

AFTERMOVIE z SUMMER SĄCZ FESTIVAL w WSB-NLU! //SMOLASTY | OTSOCHODZI | MARGARET | BARANOVSKI

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.