Dobry Tygodnik Sądecki gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Graj z nami już teraz!

Dobry Tygodnik Sądecki gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Graj z nami już teraz!

Jedno bijące serce trudno usłyszeć. Ale kiedy tysiące serc bije w jednym czasie w tym samym rytmie, może zatrząść się ziemia. Tak dzieje się co roku w Polsce, kiedy gra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Niezliczone serca biją wtedy wspólnie i czynią ogrom dobra. Tegoroczny, 29. finał WOŚP już 31 stycznia. Tym razem pieniądze zbierane są dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. I my – redakcja „Dobrego Tygodnika Sądeckiego”, postanowiliśmy dołączyć do akcji.

Aby wesprzeć w tym roku Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, skorzystaliśmy z eSkarbonki – specjalnego narzędzia technologicznego napędzanego przez Mastercard. Innymi słowy, jest to wirtualna puszka WOŚP, dzięki której można zbierać pieniądze online.

Aby przyłączyć się do akcji, wystarczy wesprzeć fundację przez naszą redakcyjną skarbonkę, do której link znajduje się

TUTAJ.

Pamiętaj, że każdy grosz się liczy. A jeśli nie możesz wspomóc akcji finansowo, to udostępnij nasz post, opowiedz o zbiórce swoim znajomym. Wspólnie ,,grajmy z głową”!

W 2021 roku Fundacja WOŚP będzie zbierać pieniądze na zakup takich sprzętów jak m.in.: zestawy endoskopów laryngologicznych oraz endoskopów sztywnych do oceny górnych dróg oddechowych, endoskopy giętkie, egzoskopy, lasery diodowe, nawigacje optyczne otolaryngologiczne, koblatory do operacji migdałków, aparaty USG i RTG, kardiomonitory, lampy czołowe, lampy operacyjne, czy polisomnografie do diagnostyki bezdechu sennego.

#eSkarbonkaWOSP #wosp2021

Share on twitter
Share on facebook