Dobra zabawa, pomoc i próba pobicia rekordu Guiness’a

Dobra zabawa, pomoc i próba pobicia rekordu Guiness’a

piknik, bicie rekordu

W najbliższą niedzielę w klubie ,,Halny” przy ulicy Borelowskiego w Nowym Sączu czeka sporo atrakcji – dla najmłodszych i nie tylko. Głównym punktem Pikniku Rodzinnego będzie próba pobicia rekordu Guiness’a. Co więcej, podczas wydarzenia będzie można wesprzeć akcję #równipiękni. Organizatorami Pikniku są dwie fundacje: Garda oraz #HalnyNiesieZdrowie.

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 16:00 i potrwa do 19:00. Na wszystkich uczestników czekają liczne atrakcje: mini sesje zdjęciowe od Candyland Photography, czy zabiegi upiększające, które zapewni salon ,,Fryzjer z pasją”. W planach są także przejażdżki motocyklem z kierowcą, pokaz taneczny, licytacje i loteria fantowa. Nie zabraknie również dmuchańców, żywych maskotek i licznych przekąsek.

O godzinie 17:00 w programie znajdzie się próba ustanowienia rekordu Guiness’a. Zadanie będzie polegać na wykonaniu jak największej liczby uderzeń w worek bokserski w ciągu minuty.

Warto zaznaczyć, że podczas pikniku prowadzone będzie zbiórka na rzecz kampanii #równiepiękni.

– Na wydarzenie zapraszamy wszystkich bez względu na wiek. Będzie sporo atrakcji. Każdy znajdzie coś dla siebie. Impreza odbędzie się bez względu na warunki atmosferyczne. W razie opadów deszczu będziemy w klubie, jeśli będzie ładna pogoda – na podwórku przed klubem – zaznacza Grzegorz Migda, prezes Fundacji Garda, prowadzącej akcję #równiepiękni.

Jak pisaliśmy między innymi TUTAJ, projekt #równiepiękni zainicjowany przez Fundację Garda ruszył we wrześniu 2019 roku. Wtedy to studio Candyland Photography z Nowego Sącza zorganizowało sesję zdjęciową dla dzieci z niepełnosprawnościami. Od tamtej pory w całej Polsce wykonano już dziesiątki sesji w ramach akcji.

Projekt ma zwracać uwagę na osoby z niepełnosprawnościami, przełamywać bariery pomiędzy nimi, a zdrowymi ludźmi. Akcja pokazuje, że ludzie z niepełnosprawnościami mają swoje pasje, marzenia, śmieją się, ale i złoszczą, jak inni. Udowadnia, że można z nimi rozmawiać, żartować i dobrze się bawić.

plakat: GARDA Fundacja

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

W Małopolsce przybędzie 8 linii komunikacyjnych. Ile wynosi dofinansowanie i jakie to połączenia?

Play Video about Christian Merli

13 Hill Climb Limanowa. Dwa dni sportowych zmagań na światowym poziomie. Jak przebiegała 13. edycja górskiego wyścigu ?

Temat dnia

Największa w historii gminy Stary Sącz inwestycja – budowa kanalizacji i wodociągów – część I

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.