Do głosu dochodzą już nie tylko panie w rozmiarze zero

Do głosu dochodzą już nie tylko panie w rozmiarze zero

jurczak

Jeszcze do niedawna modeling kojarzył się wyłącznie ze szczupłymi kobietami. Czasami nawet zbyt szczupłymi, co wielokrotnie podkreślała opinia publiczna. Na całe szczęście świat mody okazał się sferą niemającą granic wymiarowych. Tym samym dotychczasowy trend ulega zmianie. Do głosu dochodzą odważne i pewne siebie panie „plus size”. Jedną z nich jest sądeczanka Gabriela Jurczak.

Modelka mieszka na co dzień w Nowym Sączu. Pomimo wielu zleceń i konieczności podróżowania nie zdecydowała się na przeprowadzkę do innego miasta. Jak mówi w rozmowie z DTS, tutaj czuje się najlepiej.

– Wielu ludzi, z którymi pracuję, pyta mnie, dlaczego jeszcze nie przeprowadziłam się do większego miasta: Krakowa czy Warszawy. Ale ja wiem, że tutaj jestem szczęśliwa. Wszystko da się połączyć. Gdy przychodzi pora wyjazdu to wystarczy się odpowiednio zorganizować. W Nowym Sączu jest moje miejsce. Tu mam rodziców, siostry, ich synów (moi kochani siostrzeńcy) oraz przyjaciół. Jestem rodzinną osobą. Czuję się tutaj dobrze i spokojnie – mówi. (…)

Cały tekst przeczytasz w najnowszym wydaniu DTS – kliknij i czytaj bezpłatnie pod linkiem:

 

Reklama