Długi weekend majowy w Muszynie: atrakcje dla całej rodziny!

Długi weekend majowy w Muszynie: atrakcje dla całej rodziny!

Zapraszamy do magicznego świata Muszyny na długi majowy weekend, gdzie czekać będą niezliczone atrakcje dla każdego!

Nowością w uzdrowisku jest Park Rodzinny nad Szczawniczkiem, miejsce pełne radości i aktywności dla całej rodziny, które z pewnością zapełni Wasz czas uśmiechem i wspomnieniami na lata. Wielkie otwarcie już 4 maja i nie może Was na nim zabraknąć! Koniecznie trzeba zabrać ubrania na zmianę bo zabawa będzie okraszona bitwą kolorów gdzie przybyli na miejsce będą rzucać do siebie barwny pył.

Jak co roku z radością ogłaszamy otwarcie Ogrodów Biblijnych, miejsca, które zaprasza do odkrywania piękna i mądrości biblijnych historii w malowniczym otoczeniu przyrody.

Koniecznie trzeba odwiedzić także pozostałe ogrody: sensoryczne i tematyczne. Te ostatnie mają od niedawna nowych mieszkańców. Poza egzotycznymi ptakami z całego świata, alpakami i białymi danielami można także podziwiać miniaturowe kozy nigeryjskie.

Nie można też zapomnieć o odbudowanym zamku w Muszynie, który otwiera przed odwiedzającymi drzwi do historii i tajemniczego świata dawnych czasów. A dla tych, którzy pragną podziwiać panoramę regionu, czeka 40-metrowa wieża widokowa na Malniku, zapewniająca zapierające dech widoki.

Dla tych, którzy poszukują emocji, proponujemy spływy pontonowe, kajakowe czy jazdę elektrycznymi rowerami, które pozwolą poczuć dreszczyk emocji i jednocześnie cieszyć się pięknem przyrody.

Całość dopełnia pieczołowicie dobrany program artystyczny, który zaspokoi gusta nawet najbardziej wymagających miłośników kultury i rozrywki.

Nie czekajcie, zarezerwujcie swój magiczny pobyt w Muszynie już dziś i pozwólcie się zainspirować niepowtarzalnym urokiem tego miejsca!

Czytaj też:

Blisko 800 tysięcy odtworzeń produkcji DTS24 od początku 2024 roku. Dziękujemy

Reklama