Długa Lista Nieobecnych – już jutro w DTS

Wszystkich Świętych, Dobry Tygodnik Sądecki

Jeszcze nigdy nasza Lista Nieobecnych nie była tak długa jak tegoroczna. Tradycyjnie, 1 listopada piszemy o zmarłych osobach, które pożegnały nas w minionych dwunastu miesiącach.

Wspominamy osoby publiczne, mniej i bardziej znane postaci, które w jakiś sposób zapisały się w życiu regionu i odcisnęły swój ślad w  lokalnych społecznościach. Każdego roku o tej porze nasze łamy wypełniają wspomnienia o ludziach, których od niedawna nie ma wśród nas. Tegoroczne wspomnienia zajęły aż siedem stron najbliższego wydania DTS. Nie mamy wątpliwości, że to kolejny rok pandemii koronawirusa miał wpływ na tak długą Listę Nieobecnych. Chcemy pamiętać o tych osobach, ale oczywiście również o wszystkich zmarłych w ostatnim roku.

Już jutro w wersji elektronicznej dostępne będzie najnowsze wydanie „Dobrego Tygodnika Sądeckiego”, a dzień później trafi do Państwa tradycyjne papierowe wydanie naszej gazety. Dobrej lektury.

Sprawdź archiwalne wydania DTS

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.