Detektyw – profiler Hubert Meyer powraca po 10 latach! Mamy dla Was trzy książki Katarzyny Bondy…

W 2007 roku Katarzyna Bonda, najpopularniejsza autorka kryminałów w Polsce, zadebiutowała powieścią „Sprawa Niny Frank”. Czytelnicy poznali  wówczas profilera Huberta Meyera zajmującego się tworzeniem portretów psychologicznych sprawców. Śledczy zyskał status postaci kultowej, a każda kolejna książka Katarzyny Bondy stawała się bestsellerem. Było ich trzy… Na kolejne śledztwa Huberta Meyera trzeba było jednak długo czekać – prawie dziesięć lat. Po dekadzie policyjny psycholog powraca w powieści zatytułowanej „Nikt nie musi wiedzieć” (Wydawnictwo Muza). Na półki księgarni książka trafi już 5 maja. W „Dobrym Tygodniku Sądeckim” mamy tę książkę już dziś, a za kilka dni możesz mieć ją również TY!

Oto majówkowa niespodzianka dla naszych Czytelników. Mamy dla Was trzy egzemplarze powieści Katarzyny Bondy gwarantującej pełne emocji spotkanie z Hubertem Meyerem.

Co zrobić, aby zapewnić sobie szansę na upominek? Sprawa jest prosta: w komentarzu pod postem na FB, w którym ogłaszamy konkurs, odpowiedz na pytanie: dlaczego książka powinna trafić właśnie do Ciebie?

Nagrodzimy trzy najbardziej kreatywne komentarze.

Dla fanów Huberta Meyera i Katarzyny Bondy mamy jeszcze jedną wiadomość: w przeddzień premiery autorka będzie bohaterką spotkania autorskiego z cyklu Premiera online. Pisarka zagości w studiu Empiku, aby na żywo odpowiedzieć na pytania internautów oraz odkryć przed nimi kulisy pracy nad kryminałem. Rozmowę poprowadzi Katarzyna Borowiecka.

***

Telewizor i bateria tequili. Tak Hubert Meyer postanawia spędzić urlop. Ten plan się jednak nie powiedzie. Już pierwszego dnia wizytę składają mu policjanci razem z prokurator Weroniką Rudy. Żeby ocalić policjanta przed grożącą mu karą, Meyer ma sporządzić ekspertyzę, która skieruje śledztwo na lewe tory. Potrzebna jest jednak „przykrywka”, zastępcza sprawa, nad którą śledczy będą oficjalnie pracować. Wybór pada na morderstwo w Mosznej, gdzie na drodze prowadzącej do zamku porzucono zmasakrowane ciało dziewiętnastoletniego chłopaka…
Kiedy para śledczych próbuje odkryć tożsamość sprawcy, ten dokonuje kolejnych zbrodni. Od tej chwili Meyer i Rudy krążą pomiędzy Śląskiem a Moszną, przesłuchując świadków, ale linia tropu wciąż się urywa. Za murami starego zamku aż buzuje od konfliktów. Morderca zdaje się być na wyciągnięcie ręki, ale zeznania świadków wzajemnie się wykluczają. Meyer szybko orientuje się, że wszyscy z przesłuchiwanych mają coś do ukrycia i niemal każdy mataczy. Rozpoczyna się nierówna walka, w której nawet najmniejszy błąd może kosztować życie kolejnych osób…
W „Nikt nie musi wiedzieć” Katarzyna Bonda zachwyca skrupulatnie skonstruowaną intrygą. Czy Meyerowi uda się rozwiązać, najtrudniejszą zagadkę w jego dotychczasowej karierze?
Poniżej archiwalne nagranie ze spotkania autorskiego z Katarzyną Bondą w sądeckiej bibliotece.
Prowadził je Wojciech Molendowicz, redaktor naczelny „Dobrego Tygodnika Sądeckiego”.

 

Regulamin konkursu 

1. Organizatorem konkursu jest Wydawnictwo Dobre
2. Aby wziąć udział w konkursie należy odpowiedzieć na pytanie, zadane w powyższym tekście  zamieszczając odpowiedź na FB „Dobrego Tygodnika Sądeckiego”:  https://www.facebook.com/DobryTygodnikSadecki, w komentarzu pod postem zawierającym informacje o konkursie.
3. Organizator wybierze trzy osoby, które jego zdaniem odpowiedziały w najbardziej ciekawy sposób na pytanie konkursowe. Organizator zastrzega sobie prawo do nieujawniania kryteriów wyboru Zwycięzców.
4. Komentarze z odpowiedziami można zamieszczać do wtorku (04.05.2021) do godz. 16.00.
5. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi najpóźniej dnia 04.05.2021 do 18.00.
6. Wyniki konkursu zostaną opublikowane na profilu „Dobrego Tygodnika Sądeckiego” na portalu Facebook
7. Autorzy zwycięskich odpowiedzi zostaną nagrodzeni egzemplarzem książki Katarzyny Bondy „Nikt nie musi wiedzieć”
9. Autorzy nagrodzonych odpowiedzi zostaną poinformowani o wygranej za pośrednictwem portalu Facebook.
10. Biorąc udział w konkursie wyraża Pani/Pan zgodę na ewentualny kontakt z naszej strony za pośrednictwem portalu Facebook, w celu przekazania informacji niezbędnych do wręczenia nagrody.
11. Przystępując do Konkursu, Uczestnicy wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych niezbędnych do przeprowadzenia konkursu
11. Wydawnictwo Dobre zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w Regulaminie. Regulamin wchodzi w życie z dniem jego publikacji
Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.