Decyzja Jarosława Kaczyńskiego: Wiktor Durlak będzie „oliwił” partyjną maszynę PiS na Sądecczyźnie

Decyzja Jarosława Kaczyńskiego: Wiktor Durlak będzie „oliwił” partyjną maszynę PiS na Sądecczyźnie

Prawo i Sprawiedliwość ma nową strukturę okręgową. O decyzjach personalnych, które mają przygotować partię do najbliższych wyborów, poinformował wczoraj na konferencji prasowej rzecznik PiS Radosław Fogiel, stwierdzając, że PiS z nowym dowództwem w regionach ma  „iść do przodu jak dobrze naoliwiona maszyna”.

Decyzją prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego, okręgowymi strukturami partii w województwie małopolskim pokierują: Mariusz Krystian (Oświęcim), Łukasz Smółka (Olkusz), Łukasz Kmita (Kraków), Józefa Szczurek – Żelasko (Bochnia), Anna Pieczarka Tarnów), Anna Paluch (Nowy Targ) i Wiktor Durlak (Nowy Sącz). Opiekunką małopolskich struktur PiS została Beata Szydło.

Wiktor Durlak (ur. 5 lipca 1983 w Krynicy-Zdroju) –  jest absolwentem Małopolskiej Wyższej Szkoły Ekonomicznej w Tarnowie na kierunkach zarządzanie i administracja publiczna. W 2005 rozpoczął pracę w biurze senatorskim Stanisława Koguta w Gorlicach. Był jego kierowcą i asystentem. Pracował w Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym w Stróżach. Był też dyrektorem Ośrodka Rewalidacyjno-Wychowawczego w Grybowie, radnym gminy Grybów i radnym powiatu nowosądeckiego.  W wyborach w 2019 r. uzyskał 107 119 głosów pokonując senatora Stanisława Koguta i uzyskując mandat do Senatu X kadencji.

 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

W Małopolsce przybędzie 8 linii komunikacyjnych. Ile wynosi dofinansowanie i jakie to połączenia?

Play Video about Christian Merli

13 Hill Climb Limanowa. Dwa dni sportowych zmagań na światowym poziomie. Jak przebiegała 13. edycja górskiego wyścigu ?

Temat dnia

Największa w historii gminy Stary Sącz inwestycja – budowa kanalizacji i wodociągów – część I

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.