Miała być III debata prezydencka, było spotkanie wyborcze

18 października zaprosiliśmy Czytelników Dobrego Tygodnika Sądeckiego i Widzów RTK na debatę z udziałem siedmiu kandydatów na prezydenta Nowego Sącza. W obecności siódemki kandydatów i tysięcy oglądających zapowiadaliśmy wówczas dzisiejszą - ostatnią debatę, poprzedzającą drugą turę. To Wy drodzy Czytelnicy i Widzowie, mieszkańcy Nowego Sącza zdecydowaliście kto ma wejść do studia dzisiaj i zmierzyć się z pytaniami dziennikarzy i z pytaniami konkurenta.

WSB2020

Na każdą z tur zaprosiliśmy wszystkich kandydatów ubiegających się o Wasze głosy.

Zgodnie z obietnicą dziś miała się odbyć tura ostatnia - finałowa. 

Niestety na nasze zaproszenie pozytywnie odpowiedziała tylko jedna z dwóch osób, które walczą o prezydenturę.

Studio Regionalnej Telewizji Kablowej w Nowym Sączu do końca czekało na dwójkę gości...  Przyszedł jeden. Z kwiatami dla drugiego 😉

Spotkanie wyborcze

 

Poprzednią - drugą turę debaty możecie obejrzeć poniżej:

II DEBATA PREZYDENCKA

FORD TRANS

1 comment

  1. keisyr 1 listopada, 2018 at 18:18 Odpowiedz

    Panie Handzel, mam nadzieję że za obrażania, szkalowania, oszustwa wyborcze stanie Pan przed Sądem !!! Jest jeszcze jedna sprawa. Do jutra do godziny 15.00 ma Pam publicznie pokaząć pieniądze na inwestycje w Nowym Sączu (a jest tego kilka miliardów) o których Pan mówi. Jezeli tego Pan nie zrobi to stanie Pan przed Sadem!!!

Wypowiedz się w tej sprawie

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w Polityce prywatności oraz regulaminem, dostępnymi na stronie internetowej.