Uwaga kierowcy! W Limanowej i Mszanie Dolnej zmiany w organizacji ruchu w Dzień Wszystkich Świętych

Jak w Nowym Sączu, tak i w Limanowej oraz w Mszanie Dolnej w Dzień Wszystkich Świętych obowiązywać będzie zmiana organizacji ruchu. Kierowcy muszą liczyć się z pewnymi utrudnieniami w rejonach cmentarzy. Ważne jest stosowanie się do wszelkich znaków, które pojawią się tego dnia na dogach oraz do poleceń służb odpowiedzialnych za bezpieczeństwo i porządek.

wsb3

W Limanowej plan organizacji ruchu jest taki sam, jak w ubiegłym roku. Od godziny 7.00 do 17.00 odcinek ul. Księdza Łazarskiego od skrzyżowania z ul. Mordarskiego do skrzyżowania z ul. Szwedzką będzie zamknięty dla ruchu pojazdów, tak jak i cała ulica Szwedzka. Od ulicy Płk. Jońca w kierunku ul. Księdza Łazarskiego można będzie dojechać do wysokości prywatnego parkingu za mostkiem.

Ul. Janusza Kusocińskiego w tych godzinach stanie się jednokierunkowa z ruchem dozwolonym od strony ul. Płk. Jońca w kierunku ul. Krakowskiej. Na ul. Bronisława Czecha ruch będzie się odbywać na odcinku od ul. Krakowskiej do skrzyżowania z ul. Owocową, dalszy fragment będzie wyłączony z ruchu. Natomiast od strony ul. Grunwaldzkiej dojedziemy do wysokości skrzyżowania z mostem na wysokości Cmentarza Komunalnego, a w pozostałym odcinku poruszać się będą wyłącznie piesi.

Natomiast w Mszanie Dolnej w godzinach 11.00-16.00 zamknięta będzie ul. Matejki oraz ul. Ks. Józefa Stabrawy (dawna Cmentarna). Kierowcy powinni stosować się także do zakazu parkowania po prawej stronie ul. Leśnej (jadąc od Rynku).

 

 

 

 

źródło: UM Limanowa

fot. ilustr. pixabay

 

NISSANLAT

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.