Pierwsza tura wyborów samorządowych odbędzie się 21 października 2018, a druga - 4 listopada 2018. Jest jeszcze czas, aby poznać wszystkich kandydatów i kandydatki, przyjrzeć się ich programom, rozważyć, czy składane w kampanii obietnice odpowiadają naszej własnej wizji miasta i czy są realne.

Ułatwiamy podjęcie decyzji dając naszym Czytelnikom możliwość obejrzenia debaty wszystkich osób ubiegających się o stanowisko prezydenta Nowego Sącza.

Debata  "Dobrego Tygodnika Sądeckiego" i RTK odbyła się w studio Regionalnej Telewizji Kablowej w Nowym Sączu.

 

 

TRADYCJATEXT

4 comments

  1. wert 19 Październik, 2018 at 08:35 Odpowiedz

    Handzel zasiada lub zasiadał w kilkudziesięciu spółkach ( można zobaczyć w KRS) i to mnie trochę przeraża , bo wygląda mi na cwaniactwo i pasożytnictwo.

  2. wert 19 Październik, 2018 at 08:45 Odpowiedz

    Bardzo mi się nie podoba (tym bardziej, że byłem fundamentalnym zwolennikiem PiS przez te wszystkie ich lata)że centrala w ogóle nie liczy się z naszymi „dolami’, bo przecież propozycja naszego sądeckiego PiS u była zupełnie inna niż Warszawka nam narzuciła nie licząc się całkowicie z naszym sądeckim zdaniem. Narzucili nam autorytatywnie panią Mularczyk , która poza byciem zoną jest zupełnie nie zorientowana w sprawach samorządu. Nurtuje mnie czy przedstawianie się przez p. Mularczyk jako psycholog nie jest przynajmniej nadużyciem o ile nie świadomym kłamstwem.

Wypowiedz się w tej sprawie