Dawid Janczyk ma nowy klub! Zagra w „okręgówce”

Urodzony w Nowym Sączu napastnik Dawid Janczyk znalazł nowy klub. „Murzyn” ma reprezentować barwy Odry Wodzisław Śląski, niegdyś zespołu ekstraklasy a obecnie wicelidera klasy okręgowej.Trenerem tego zespołu jest doświadczony trener Ryszard Wieczorek.

wsb3

Informację o rozpoczęciu treningów przez tego zawodnika podała strona klubu z Wodzisławia na Facebooku.

Od dnia dzisiejszego z pierwszym zespołem Odry Wodzisław trenuje Dawid Janczyk. Pod opiekę trenera Ryszarda Wieczorka trafia zawodnik występujący wcześniej w takich klubach jak: PFC CSKA MOSCOW, Sporting Lokeren, Legia Warszawa czy Sandecja Nowy Sącz. Ostatnio związał się z Klub Towarzysko-Sportowy WESZŁO, ale postanowił jednak przenieść się póki co do Wodzisławia Śląskiego. Dawid ma na swoim koncie rozegranie 5 spotkań w Reprezentacji Polski oraz spory dorobek w reprezentacjach młodzieżowych. Celem tego utalentowanego napastnika jest powrót do gry i ewentualna pomoc Odrze w awansie na wyższe szczeble rozgrywkowe. Mamy nadzieję, że nie będziecie musieli zbyt długo czekać na realizację naszych wspólnych celów. Tak więc – #WracamyDoGry!” - brzmi pełna treść komunikatu.

Czytaj również: Szurek na Sportowo (1). Piłkarz Sandecji wypożyczony z Cracovii został studentem – wywiad z Radosławem Kanachem, nie tylko o piłce

Dawid Janczyk to zawodnik, który mógł osiągnąć znacznie więcej. Niestety ze względu na nałóg alkoholowy już kilkukrotnie zawieszał karierę. Czy teraz uda mu się powrócić na boisko na dłużej?

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Fot. Odra Wodzisław Facebook

MAGIK MAŁA

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.