Dalsze zmiany w Sandecji: Merklinger zastąpi Wisłockiego

Fot. Sandecja.pl

Mariusz Merklinger (33 lata) został Dyrektorem Fundacji Akademia Sandecja Nowy Sącz. Jako piłkarz jest wychowankiem sądeckiego klubu i bardzo dobrze zna środowisko piłkarskie w regionie.

Mariusz Merklinger oprócz gry w młodzieżowych grupach Sandecji ma za sobą kilka występów w seniorach macierzystego klubu (II i III liga). Był także zawodnikiem Glinika Gorlice, Limanovii Limanowa Popradu Muszyna, Barciczanki Barcice. Mariusz Merklinger w ostatnim czasie był trenerem przygotowania fizycznego w Fundacji Akademia Sandecja.

Na stanowisku zastąpił Rafała Wisłockiego, który w swojej piłkarskiej przygodzie ma występy dla Orkana Szczyrzyc.

– Doświadczenia boiskowe, oddanie Sandecji oraz podejście do pracy z młodzieżą wyróżnia Mariusza, który obejmuje funkcję Dyrektora i bez wątpienia liczymy na jego profesjonalne podejście do obowiązków oraz nowe, innowacyjne pomysły, które przyczynią się do rozwoju Fundacji Akademia. Z tego miejsca chcielibyśmy też podziękować za trud i pracę w włożoną na rzecz Akademii Rafałowi Wisłockiemu. Odcisnął on swoją osobą piętno na działalności Fundacji, a efekty tego na pewno są już widoczne i zostaną z nami na długo – podkreślił p.o. prezesa MKS Sandecja, Łukasz Morawski w komunikacie na oficjalnej stronie Sandecji

źródło: Sandecja.pl

Czytaj też:

Mateusz Morawiecki na moście w Kurowie. Przekonywał do zgody w sprawie przebiegu „Sądeczanki”

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.