Dachowali w ogródku. Jedna osoba uciekła do lasu?

Wczoraj (6 lipca)w Piątkowej około godziny 15. kierowca samochodu marki Volkswagen na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z jezdni i dachował na prywatnej posesji.

Samochodem prawdopodobnie podróżowały dwie osoby, obie opuściły Passata o własnych siłach. Według relacji świadków – jedna z nich oddaliła się w kierunku pobliskiego lasu.

Na miejsce, równocześnie z zastępem straży, przybyła załoga karetki pogotowia ratunkowego. Ratownicy przebadali jednego z uczestników zdarzenia i stwierdzili, iż nie wymaga hospitalizacji. Przekazali go do dyspozycji funkcjonariuszom Policji.

– Przeszukano w promieniu kilkuset metrów od miejsca zdarzenia las pod kątem obecności osoby uczestniczącej w zdarzeniu – osoby nie odnaleziono… Działania strażaków trwały półtorej godziny – relacjonują funkcjonariusze PSP w Nowym Sączu.

Samochód z posesji znajdującej się znacznie poniżej drogi wydobyli za pomocą wyciągarki samochodowej. Z pojazdu nastąpił wyciek płynów silnikowych i eksploatacyjnych.

Fot. PSP Nowy Sącz

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.