Czy wampir może być humanitarny? Przekonaj się na kolejnym spotkaniu Młodzieżowego Klubu Filmowego LEŻAK!

Czy wampir może być humanitarny? Przekonaj się na kolejnym spotkaniu Młodzieżowego Klubu Filmowego LEŻAK!

mck sokół

W ramach Młodzieżowego Klubu Filmowego LEŻAK zapraszamy w środę, 12 czerwca, o godzinie 16:15 do Kina SOKÓŁ w Nowym Sączu na film pt. HUMANITARNA WAMPIRZYCA POSZUKUJE OSÓB CHCĄCYCH POPEŁNIĆ SAMOBÓJSTWO.

Mogłoby się wydawać, że pochodząca z Quebecu Sasha (w tej roli nagradzana Sara Montpetit) to nastolatka, która zmaga się z typowymi dla tego wieku problemami. Nic bardziej mylnego, a to dlatego, że bohaterka jest… młodą wampirzycą. W dodatku nad wyraz empatyczną i wrażliwą, a tym samym niegotową na to, by dla zaspokojenia głodu wgryzać się w ludzkie tętnice.

Dziewczyna stanowi spory zawód dla swoich najbliższych, którzy poza wampirycznym sekretem prowadzą bardzo spokojne, ułożone i nierzucające się w oczy życie. Brak instynktu oraz zdolności do polowania sprawia, że jedyną krew, jaką Sasha jest w stanie wypić, to ta z plastikowych torebek w lodówce. Kiedy zirytowani rodzice odcinają jej to źródło, życie Sashy jest zagrożone. Wkrótce dziewczyna poznaje jednak Paula, samotnego nastolatka ze skłonnościami samobójczymi, który w imię rodzącej się pomiędzy nimi przyjaźni jest w stanie oddać życie, byle tylko uratować bohaterkę…

Bilety w cenie 10 zł (młodzież, za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej lub studenckiej) i 17 zł.

Szczegóły TUTAJ

Czytaj też: Koncert „Kobieta z duszą” zespołu Hulajdusza [RELACJA]

mck sokół

Reklama